Opinie Mentees na temat Programu Mentoringowego

Agnieszka Buksa – Deloitte Legal/ Associate

“Program mentoringowy „Top Woman in Real Estate” to najlepsza okazja do poznania liderek branży nieruchomościowej w Polsce, a więc kobiet znających smak sukcesu w dynamicznym środowisku biznesu. Co jednak najważniejsze, program umożliwia wymianę myśli i doświadczeń pomiędzy mentorkami oraz uczestniczkami, dzięki czemu stanowi świetną platformę do dyskusji w zakresie wyzwań stojących przed kobietami nastawionymi na sukces w branży nieruchomościowej. Spotkania uczestniczek często przenoszą się poza te przewidziane w programie, co bez wątpienia świadczy o przyjaznej atmosferze wspierającej zarówno nasz rozwój zawodowy, jak i osobisty.”

 

Alicja Furmańska – Hillwood/Junior Counsel

„Program Monitoringowy pozwala poznać swoje dotychczas nieznane talenty i rozwijać nowe kompetencje, a także pomaga budować pewność siebie. Jest on doskonałą okazją do tego, żeby poznać wiele inspirujących osób, które chętnie podpowiedzą, jak wyznaczać cele i świadomie kształtować dalszą ścieżkę swojego rozwoju.”

 

Katarzyna Dziewulska – Greenberg Traurig – adwokat

„Uczestnictwo w Programie jest dla mnie niesamowitą okazją do poznania branży nieruchomości od każdej strony (nie tylko tej prawnej!), dzięki Dziewczynom, które mają tak różne spektrum doświadczeń.

Spotkania z Mentorami już stały się dla mnie impulsem do refleksji nad własnymi mocnymi/słabymi stronami oraz tym, co tak naprawdę potrzebne mi jest do tego aby rozwijać się zawodowo. Razem z Dziewczynami odnalazłyśmy wiele wspólnych problemów, z którymi każda z nas mierzy się każdego dnia. Czuję się wyróżniona, że mogłam znaleźć się w takim gronie i z niecierpliwością czekam na kolejne spotkania (nie tylko te typowo „mentoringowe”, ale także te towarzyskie!:)”

 

Iwona Borowa – Arcadis Sp. z.o.o. / Project Consultant

“W codziennej pracy nie zawsze znajdujemy czas, aby pochylić się nad tym jak pracujemy i co nas motywuje do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom.  Zapisany w kalendarzu termin mentoringu mobilizuje, aby zastanowić się nad tym co można zrobić lepiej i nad czym chcemy pracować w dłuższej perspektywie.  Możliwość korzystania  z doświadczeń mentorek jak i pozostałych mentee pozwala spojrzeć na własną pracę i karierę z innej, nowej perspektywy. Mentorki ( i mentorzy) dzielą się swoim doświadczeniem bez  koloryzowania, a każde ze spotkań jest niepowtarzalne. Zachęcam do udziału w kolejnych edycjach programu!”

 

Monika Sadłowska – Saint-Gobain/Koordynator Projektów

“Program mentoringowy rozpoczynałam z pewną niepewnością, czego mogę się spodziewać. Szybko przekonałam się, że każda sesja jest inna, a dzięki temu niezwykle cenna i rozwijająca. Mamy możliwość wymiany doświadczeń z mentorami oraz między sobą w kameralnych warunkach. W omawianych tematach każda z nas potrafi odnaleźć swoje własne przeżycia, a przemyślenia i wnioski ze spotkań przerastają często moje osobiste oczekiwania. Jedną z najważniejszych dla mnie kwestii jest również fakt, że wychodzę z nich  bardzo zmotywowana do działania i własnego rozwoju.”

 

Kinga Babska Cushman & Wakefield / Senior Specialist

“Udział w programie mentoringowym Top Woman in Real Estate okazał się dla mnie niesamowitą szansą na zdobycie cennej wiedzy oraz umiejętności soft skills od doświadczonych specjalistów w branży nieruchomości. Już pierwsze spotkanie z mentorką przełożyło się na większą wartość mojej pracy, lepszą współpracę ze współpracownikami oraz mój osobisty rozwój. Dodatkowo zyskałam wsparcie od pozostałych mentees, które mam nadzieję zaowocuje w przyjaźni na długie lata.”

 

Klaudia Figat – Savills Sp. z o.o/ Junior Consultant

“Jeśli chodzi o program to bardzo cieszę się, że dostałam taką możliwość, aby móc w nim uczestniczyć i doceniam ogromnie możliwość spotkania, poznania się i porozmawiania z osobami, które stanowią autorytet i imponują swoją karierą oraz osiągnięciami. Podoba mi się to, że mamy okazję porozmawiać bardzo często na dość przyziemne tematy, a nie tylko te stricte związane z naszą branżą. Prawdopodobnie przy okazji spotkań (o ile do takich by doszło) na tle zawodowym nigdy nie miałybyśmy szansy poznać tych osób od strony, którą prezentują w trakcie naszych spotkań.”

 

Karolina Adamczak P3 Logistic – Development Manager

“Program mentoringowy Top Woman in Real Estate to holistyczny projekt, który skutecznie wyposaża młode kobiety z branży nieruchomości w narzędzia pomocne w realizacji naszych celów zarówno zawodowych jak i osobistych – możliwość czerpania wiedzy od specjalistów, wspierającą społeczność, mentoring i inspirację do działania. Bardzo cieszę się, że zostałam zakwalifikowana do tego Programu i jestem pewna, że czas poświęcony na uczestnictwo w nim zaprocentuje w przyszłości!”