Panel dyskusyjny Top Woman in Real Estate podczas targów MIPIM 2020

Top Woman in Real Estate we współpracy z miastem stołecznym Warszawą zaprasza na panel dyskusyjny pt.: „Jak m.st. Warszawa i branża nieruchomości zmieniają życie ludzi, dzięki innowacyjnym technologiom”, który odbędzie się 10 marca 2020 r., o godz. 12.00, na stoisku Riviera 8 D1, podczas międzynarodowych targów MIPIM 2020 w Cannes.

Kalendarz Outlook SAVE THE DATE!

Kobiety w Polsce odnoszą coraz większe sukcesy w branży nieruchomości. Mamy wiele specjalistek w tej dziedzinie, dlatego w tegorocznym panelu udział wezmą wybitne ekspertki ze świata nieruchomości.

Miasto stołeczne Warszawa bierze udział w targach MIPIM już po raz 22. Co roku największą uwagę odwiedzających przykuwa prezentowana oferta oraz merytoryczne dyskusje na temat przyszłości miasta. Tegoroczne hasło wydarzenia – „The future is human”, w oczywisty sposób stawia człowieka w centrum zainteresowania i dlatego miasto Warszawa wraz z Top Woman in Real Estate organizują panel na temat wpływu zmieniającego się otoczenia na jakość naszego życia pt.: „Warsaw & digitalization. Transforming real estate and changing people’s lives”. Ogromną rolę w zmianach w branży nieruchomości mają kobiety. Dostrzegając ten potencjał, organizatorzy panelu w całości oddają scenę wybitnym prelegentkom, które na co dzień kształtują obraz tych zmian.

W tegorocznym panelu udział wezmą wybitne ekspertki ze świata nieruchomości:

  • Marlena Happach, architekt miasta, dyrektor Biura Architektury i Planowania Przestrzennego Urzędu m.st. Warszawy,
  • Kinga Nowakowska, Operations Director, Board Member Capital Park, laureatka konkursu Top Woman in Real Estate 2018 oraz jurorka tegorocznej edycji,
  • Monika Rajska-Wolińska, Partner Zarządzający Colliers International w Polsce, laureatka konkursu Top Woman in Real Estate 2019 oraz jurorka tegorocznej edycji,
  • Katarzyna Zawodna-Bijoch, President and CEO Skanska Commercial Development Europe, finalistka konkursu Top Woman in Real Estate 2018 oraz jurorka tegorocznej edycji.

Panel poprowadzi:

    Bartosz Dobrowolski – Future Real Estate expert (Proptech Fundation)

Top Woman in Real Estate to jedyny w swoim rodzaju konkurs, który promuje kobiety osiągające sukcesy w branży nieruchomości i budownictwa w Polsce. Jego pomysłodawczynią i organizatorką jest Krystyna Swojak.

III edycja konkursu wystartowała 22 stycznia 2020 roku. W tym roku Panie konkurują w 14 kategoriach. Dodatkowo, w kategoriach specjalnych, zostaną wyłonione – najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firma, która wyróżnia się w swojej działalności na rzecz wspierania kobiet w biznesie oraz osobowość roku, czyli kobieta, która w minionym roku miała największy wpływ na branżę nieruchomości. Uczestnikami wydarzenia są Panie i Panowie, reprezentujący kadrę zarządzającą najważniejszych firm i instytucji sektora nieruchomości oraz budownictwa z całej Polski.

Więcej informacji w zakładce: kategorie oraz zgłoszenia.

Projekt Top Woman in Real Estate powstał z potrzeby promowania kobiet w branży nieruchomości i budownictwa.

Jak wynika z badań Hays Poland, co piątą firmą z branży real estate w Polsce kieruje kobieta (22%), co świadczy o wyjątkowości tego sektora na tle innych. Dla porównania, kobiety zasiadają za sterami zaledwie 6% spółek notowanych na warszawskiej giełdzie (rynek główny).

Warto też podkreślić fakt, że Panie piastują wiele stanowisk menedżerskich w firmach działających na rynku nieruchomości. Liczba ta rośnie z roku na rok, co pokazuje, że branża real estate w Polsce jest otwarta na kobiety i stwarza im odpowiednie warunki, wspomagające rozwój kariery.