PARTNER STRATEGICZY

Panattoni jest europejską spółką należącą do Panattoni Development Company, jednego z największych deweloperów nieruchomości przemysłowych na świecie, z 32 biurami w Ameryce Północnej i Europie. Tylko w ciągu 15 lat obecności na rynku europejskim, w tej części świata firma zrealizowała projekty o łącznej powierzchni przekraczającej 10 milionów m kw. Panattoni z siedzibą w Polsce, obecny jest na największych europejskich rynkach logistycznych, w tym niemieckim, brytyjskim, czeskim, słowackim, a od lutego br pojawił się w Holandii i Hiszpanii. W ramach Panattoni działa struktura, dedykowana projektom dopasowanym do indywidualnych potrzeb najemców, typu build-to-suit, która specjalizuje się nie tylko w dostarczaniu zaawansowanych obiektów produkcyjnych, ale i w obiektów dedykowanych firmom działającym m.in. w branży e-commerce. Należą do nich zarówno szyte na miarę tzw. big boxy liczące powyżej 210 tys. m kw., w których wykorzystywana jest robotyka i automatyka, jak i powierzchnie magazynowe dostosowane do procesów logistyki e-handlu w ramach własnych parków. Rozwijany przez dewelopera koncept City Logistics Parks jest naturalnym i niezbędnym krokiem dostosowującym rynek obiektów przemysłowych do oczekiwań klientów i ich konsumentów. Wśród nich są takie firmy jak Amazon, DB Schenker, DHL, Fedex, DPD, XPO, Coca Cola, Weber, Whirlpool, Bosch, Volkswagen, czy H&M.

_________________________________________________

PARTNER SREBRNY

Założona przez Rossa Perota, Jr. w 1988 roku firma Hillwood jest jedną z wiodących niezależnych firm deweloperskich w USA. Firma od ponad 30 lat buduje i inwestuje w USA i Europie.

W Polsce koncentrujemy się na działalności związanej z zakupem, finansowaniem i budową magazynów oraz obiektów przemysłowych z przeznaczeniem pod wynajem. Od 2014 roku stworzyliśmy bogaty portfel nieruchomości obejmujący łącznie prawie 2 mln mkw.

W roku 2019 dostarczyliśmy ponad 450 tys mkw nowoczesnych powierzchni magazynowych w całej Polsce. Firma korzysta z własnego kapitału, co sprawia, że wewnętrzny proces decyzyjny jest niezwykle sprawny i szybki.

Działalność Hillwood skupia się na 4 głównych gałęziach:

  1. Działalność deweloperska
  2. Obiekty szyte na miarę
  3. Inwestycje
  4. Zarządzanie nieruchomościami

_________________________________________________

PARTNER KATEGORII ASSET & PROPERTY MANAGEMENT

Spółka Arcadis Polska jest częścią międzynarodowej firmy specjalizującej się w konsultingu, projektowaniu, inżynierii oraz zarządzaniu projektami w obszarze infrastruktury, zasobów wodnych, środowiska naturalnego i budownictwa. Spółka koncentruje się na projektach, które przyczyniają się do wzrostu jakości życia, mobilności , bezpieczeństwa oraz poprawy stanu środowiska naturalnego, będąc liderem w usługach dla sektora prywatnego i publicznego.

Arcadis w Polsce wyróżnia wysoki wskaźnik feminizacji – około 40% osób pracujących w spółce to kobiety. Jest on najwyższy na świecie wśród innych oddziałów firmy Arcadis. Aby osiągnąć tak wysoki współczynnik kobiet pracujących w firmie w stosunku do mężczyzn, spółka prowadzi działania, mające na celu równouprawnienie kobiet i wsparcie w rozwoju ich kariery. Za pomocą specjalnego programu GPS – Grow, Perform, Succeed – wszyscy pracownicy mają możliwość corocznego podsumowania i planowania ścieżki kariery według swojego uznania i ambicji.

Dodatkowo, Arcadis Polska wyróżnia się wysokim wskaźnikiem retencji – wyniósł on 91,1% w 2020 roku, a to pokazuje, jak lojalni są pracownicy wobec firmy. W cyklu kwartalnym badamy opinię pracowników o firmie w ramach badania Arcadis Your Voice i staramy się dostrzec jakie obszary wymagają poprawy, w tym jak różnią się opinie i potrzeby kobiet i mężczyzn zatrudnionych w firmie. Pracownicy Arcadis są kluczowym ogniwem w drodze do sukcesu i stanowią ogromną wartość – dlatego firma dla o ich dobre samopoczucie i satysfakcję. Nie bez powodu hasło przewodnie firmy na całym świecie brzmi – Improving Quality of Life – ulepszamy jakość nie tylko środowiska, ale też życia naszych pracowników, stawiając ich na pierwszym miejscu.

_________________________________________________

PARTNER KATEGORII RESIDENTIAL SALES

Firma Ceetrus Polska już od 4 lat z zaangażowaniem wspiera obecność kobiet w świecie biznesu poprzez partnerstwo konkursu Top Woman in Real Estate. W swojej działalności firma realizuje zasady społecznej odpowiedzialności biznesu. Firma bierze odpowiedzialność za swój wpływ na społeczeństwo i środowisko oraz podejmuje szereg działań na rzecz zrównoważonego rozwoju, a także włącza się w inicjatywy wspierające równouprawnienie płci w biznesie.

W Polsce spółka Ceetrus prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie jest właścicielem 24 centrów handlowych i zarządza powierzchnią handlową o wielkości blisko 700 tys. mkw. Jest także wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 53 tys. mkw. w 31 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan.

Ceetrus Polska tworzy również projekty mixed-use wpisujące się w tkankę miejską i odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności. Wśród nich są inwestycje zaplanowane w warszawskim Wilanowie, Piasecznie i Góraszce pod Warszawą, które połączą funkcje miejskie, handlowe, mieszkaniowe i biurowe z terenami rekreacyjnymi, a także zapewnią ich użytkownikom zróżnicowane możliwości spędzenia czasu wolnego.

_________________________________________________

PARTNER KATEGORII PERSONALITY OF THE YEAR

Vistra, plasująca się w światowej czołówce firm w branży, oferuje  szerokie spektrum usług i rozwiązań biznesowych od księgowości oraz obsługi kadr i płac, poprzez sprzedaż spółek typu shelf, po administrowanie funduszami, usługi powiernicze i fuzje.

Firma zatrudnia ponad 4500 ekspertów w ponad 80 biurach na całym świecie, którzy biegle poruszają się w międzynarodowym otoczeniu biznesowym.

Vistra buduje ze swoimi Klientami silne relacje oparte na pełnym zrozumieniu ich zawodowych potrzeb na co pozwala wszechstronne doświadczenie Firmy w dziedzinie finansów, struktur podatkowych, prawa oraz księgowości.

Vistra to nie tylko pewność działania w zgodzie z przepisami prawa – to również poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę, elastyczność, proaktywne podejście do rozwiązywania problemów oraz chęć sprostania każdej potrzebie naszego Klienta.

_________________________________________________

PARTNER STREFY CHILLOUT

Grupa Capital Park jest doświadczoną firmą deweloperską i inwestycyjną na rynku nieruchomości w Polsce, od grudnia 2013 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyła wysokiej jakości portfel nieruchomości składający się z nowoczesnej powierzchni biurowej i handlowej klasy A, o łącznej powierzchni 212 tys. m kw. i wartości rynkowej 2,1 mld PLN. 89% portfolio Grupy stanowią nieruchomości zlokalizowane w Warszawie. Jest ona właścicielem takich projektów, jak biurowo-usługowy budynek Royal Wilanów, sieć centrów handlowych convenience Street Mall Vis à Vis, centrum handlowego ETC Swarzędz, Galerii Zaspa w Gdańsku oraz osiedla podmiejskich willi inspirowanych modernistycznymi rezydencjami z lat 30 – Rezydencje Pałacowa w Warszawie.

Obecnie Grupa Capital Park prowadzi rewitalizację Fabryki Norblina – flagowego projektu wielofunkcyjnego w centrum Warszawy, zlokalizowanego na zabytkowym terenie dawnej fabryki platerów Norblin, Bracia Buch i T. Werner. Kompleks zostanie oddany do użytku już w drugiej połowie 2020 roku i zaoferuje 65 tys. mkw. powierzchni użytkowej, z czego 41 tys. mkw. to biura, a pozostałe 24 tys. mkw. wypełnią koncepty rozrywkowe, gastronomiczne, usługowe, handlowe, kulturalne oraz wellness. Na terenie kompleksu znajdzie się również Muzeum Fabryki Norblina, w którym odwiedzający będą mogli zetknąć się z historią dawnych zakładów. Nowoczesna, interaktywna i multimedialna forma prezentacji zabytkowych zbiorów dawnej fabryki platerów, będzie wplatać obiekty muzealne w życie współczesnego miasta.

_________________________________________________

PARTNER

_________________________________________________

PARTNER

Firma CFE jest generalnym wykonawcą, któremu przyświeca motto „Budujemy wspólną przyszłość”. Dyrektorem Generalnym CFE jest Bruno Lambrecht, który osobiście wspiera promocje kobiet w biznesie należąc do kapituły jury konkursu Top Woman in Real Estate. Firma posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów przemysłowych, mieszkaniowych, handlowo-usługowych oraz hotelarskich, realizowanych przy użyciu nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów. Przez dwadzieścia pięć lat swojej działalności w Polsce CFE zasłużenie zdobyło miano firmy profesjonalnej, rzetelnej i elastycznej, która zawsze ma na uwadze interesy klienta i szanuje swoich partnerów i podwykonawców. Wartości takie jak szacunek, profesjonalizm, elastyczność, praca zespołowa i niezależność są tym, co ich wyróżnia i co tworzy solidny fundament dalszego rozwoju.

W grudniu minionego roku CFE rozpoczęło budowę tematycznego parku rozrywki Majaland w Góraszce pod Warszawą. Projekt realizowany jest wspólnie przez Momentum Capital i Plopsa Group, a generalnym wykonawcą inwestycji jest właśnie  CFE Polska. Termin zakończenia realizacji parku planowany jest na rok 2022. Motywem przewodnim parku są znane postacie z bajek – przede wszystkim Pszczółka Maja. W obiekcie wyodrębniono m.in. halę rollercoastera oraz główną halę z atrakcjami, w skład której wejdą sklepy i restauracja. Przewidziano tu liczne atrakcje dla dzieci, między innymi Tańczącą Fontannę, Park Ruchu Drogowego, wodny plac zabaw oraz karuzele „Podniebny Lot”  i „Super Odrzutowce” związane z tematyką lotnictwa.

__________________________________________________

PARTNER

Kajima

Kajima Poland jest japońsko-polską spółką budowlaną. Buduje obiekty kubaturowe w systemie design & build. Projektowanie i wykonawstwo realizuje przy pomocy nowoczesnego systemu BIM (Building Information Modeling), który znacznie przyspiesza proces realizacji inwestycji i zmniejsza ryzyko występowania tzw. kolizji projektowych, co klientom firmy przynosi znaczne oszczędności.

Ograniczenie wpływu działalności ludzkiej na środowisko naturalne staje się priorytetem. Dlatego też w ramach generalnego wykonawstwa Kajima oferuje nadzór nad ,,zieloną” certyfikacją BREEAM i LEED dla inwestycji. Te powszechnie uznawane i cenione certyfikaty gwarantują ograniczenie zużycia energii podczas budowy a także w czasie późniejszej eksploatacji obiektu, zapewniają o zastosowaniu ekologicznych materiałów i technologii, stwarzają też przyjazne środowisko pracy.

Kajima Poland projektuje i buduje zgodnie z najwyższymi standardami jakości jak również wymaganiami w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Potwierdza to m.in. certyfikat międzynarodowego i uznanego serwisu CSR – EcoVadis oraz wiele przyznanych firmie nagród branżowych. Wysokie standardy i duże doświadczenie sprawiają, że firma z sukcesem współpracuje z najlepszymi. Klienci Kajima Poland: Panattoni, 7R, P3, Prologis, Hillwood, Umicore, Electrolux, NGK, Saint-Gobain, 3M, Sony, Honda, Bridgestone, Yamaha, Mercedes, Toyota, IKEA, Oponeo, Cadbury Wedel, Nestle Purina, Colgate-Palmolive, Tetra-Pak, L’Oreal i wielu innych.

__________________________________________________

PARTNER

MIX GROUP to jeden z najdłużej działających deweloperów w Krakowie, z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie budowy i wynajmu powierzchni biurowych. Do tej pory Grupa zrealizowała projekty o łącznym metrażu ok. 60 tys. mkw. Aktualnie spółki z Grupy są właścicielami 8 obiektów biurowych z powierzchniami handlowo-usługowymi. MIX Group oferuje biurowce klasy A i B, które nie tylko pozwalają na rozwój firmy w obrębie jednego obiektu, ale także gwarantują atrakcyjną lokalizację w różnych częściach Krakowa. Dodatkowo Mix Group to jedyny deweloper, który oferuje proekologiczny, dedykowany system carpoolingu dla swoich najemców i jako pierwszy deweloper biurowy w Krakowie bierze udział w projekcie „Pasieka Kraków”, lokując pasieki na dachach swoich biurowców.

Poza projektami biurowymi Mix Group zrealizowała w Konstancinie-Jeziornie inwestycję ekskluzywnych apartamentów o wyjątkowych walorach i standardzie. W planach są kolejne inwestycje o różnym charakterze i lokalizacji.

Inwestycje Mix Group to ciekawa architektura, funkcjonalność powierzchni, łatwość aranżacji i dopasowania zastosowanych rozwiązań do wymagań klientów. Każda nowa inwestycja powstaje przy użyciu nowoczesnych technologii z zachowaniem najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa i ekologii.

Poza projektami deweloperskimi Mix Group jest partnerem Play oraz T-Mobile i prowadzi sieć salonów sprzedaży w całej Polsce. W Krakowie prowadzi także działalność handlową w ramach spółki Mix Meble sp. z o.o. posiadającej znany salon meblowy.

__________________________________________________

PARTNER WSPIERAJĄCY IDEE PROMOCJI KOBIET W BIZNESIE

Zarząd PZN Facility Management aktywnie wspiera rozwój kobiet w branży. Ponad 70% kadry menedżerskiej PZN stanowią kobiety. Dlatego też PZN  wspiera ideę konkursu Top Woman i aktywnie angażuje się w prace na jego rzecz.

PZN Sp. z o.o. (PZN Facility Management) to ogólnopolska firma działająca w trzech obszarach: Facility Management, Property Management, Eksperci Nieruchomości (monitoring inwestycji i wyceny nieruchomości).

Świadczy kompleksowe usługi dla wszystkich typów nieruchomości: bankowych, biurowych, sieci handlowych, magazynowych, produkcyjnych, hotelowych i mieszkalnych w całej Polsce.

Działa na rynku polskim od 1996r. W 16 biurach regionalnych zatrudnia ponad 200 pracowników, specjalistów wielu branż, współpracując z 250 firmami partnerskimi oraz 400 rzeczoznawcami majątkowymi i inżynierami budowlanymi w całym kraju.

Do grona klientów PZN należą wiodące firmy w kraju. Firma obsługuje obiekty bankowe, sieci sklepów, aptek, punkty usługowe oraz duże obiekty jak hale sportowe, magazyny czy zakłady produkcyjne.

Priorytetem firmy jest komfort i bezpieczeństwo użytkowników nieruchomości, a zapewnia to m.in. poprzez odpowiednie zarządzanie zdarzeniami, planowanie serwisów technicznych, natychmiastowe reakcje na awarie oraz planowanie niezbędnych remontów i modernizacji.

A przy tym wszystkim, nie traci z pola widzenia poprawy efektywności energetycznej oraz implementacji rozwiązań proekologicznych w zarządzanych obiektach.

___________________________________________________

PARTNER WSPIERAJĄCY IDEE PROMOCJI KOBIET W BIZNESIE

Sodexo Polska

Sodexo Polska jest firmą, w której na co dzień priorytetem jest zapewnienie różnorodności i integracji wszystkich osób zatrudnionych. Firma organizuje liczne inicjatywy wewnętrzne wspierające rozwój zawodowy kobiet – m.in. w obszarze usług technicznych. Z otoczeniem biznesowym dzieli się lokalnym i globalnym know-how z obszaru D&I, jest sygnatariuszem Karty Różnorodności oraz jako jedna z pierwszych firm w Polsce, sygnatariuszem Women’s Empowerment Principles –  zbioru 7 zasad działania na rzecz równouprawnienia kobiet w miejscu pracy, biznesie i społeczeństwie wg ONZ.

Sodexo Polska od ponad 25 lat jest liderem w dziedzinie kompleksowej obsługi nieruchomości i największą firmą Facility Management (FM) o zasięgu ogólnopolskim. Usługi FM świadczy w ponad 200 obiektach, a wsparcie mobilne udziela ponad 1000 obiektom w Polsce. Prowadzi 40 restauracji pracowniczych, świadczy usługi cateringowe. Wspiera firmy w bezpiecznym powrocie do biznesu w „nowej rzeczywistości” w ramach programu „rise with Sodexo”. W portfolio stałych klientów ma wiele rozpoznawalnych brandów z branż m.in.: przemysłowej, FMCG, farmaceutycznej i technologicznej.

___________________________________________________