Pierwsze spotkanie Real Estate Talks Wrocław

27 listopada 2019 r. we wspaniałej przestrzeni coworkingowej Business Link odbyło się pierwsze spotkanie Real Estate Talks Wrocław. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, wśród których znaleźli się przedstawiciele branży nieruchomości i budownictwa, a także dostawcy produktów i rozwiązań dedykowanych temu rynkowi.

Pamiętajcie -“Ludzie nie są ważni… ludzie są najważniejsi”. Takie też było główne przesłanie wykładu inspiracyjnego, który przedstawił porywający mówca – Artur Sójka. Poprowadzone przez niego warsztaty z networkingu okazały się jak zawsze dużym ułatwieniem w zawieraniu nowych znajomości.

Dziękujemy naszym Partnerom: Business Link, Kinnarps Polska, Ceetrus Polska, Wroclaw Agglomeration Development Agency (ARAW), bez których to wydarzenie by się nie odbyło. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły portale ReNews.pl oraz QBusiness.pl.

Zgromadzonych gości przywitali przedstawiciele Partnerów:

w imieniu Business Link – Brygida Zalewska Sales Manager,
w imieniu Kinnarps Polska – Jarosław Skrzyniarz Director Region West oraz Marek Rutkowski Project Coordinator,
w imieniu firmy Ceetrus Polska – Sylwia Betlej Marketing Manager
w imieniu Wroclaw Agglomeration Development Agency (ARAW) – Dariusz Piasecki Dyrektor Centrum Promocji i Usług ARAW.

Spotkanie poprowadziła Krystyna Swojak – pomysłodawczyni i organizatorka konkursu Top Woman in Real Estate oraz spotkań Real Estate Talks. Na koniec nie zabrakło również losowania upominków, które w magiczny sposób wydostawały się z Kolektomatu, a to dzięki firmie Kinnarps Polska.

Zapraszamy Państwa na następne spotkania Real Estate Talks. Najbliższe już w styczniu 2020 r. w Katowicach, gdzie również po raz pierwszy będziemy inspirować i integrować lokalnych profesjonalistów branży nieruchomości i budownictwa. Do zobaczenia!