Spotkanie Real Estate Talks w Warszawie 27 listopada 2018!

 

Zapraszamy wszystkie Panie i Panów  z branży nieruchomości i budownictwa oraz branż z nimi związanych, na bezpłatne spotkanie  inspiracyjne w ramach Real Estate Talks. Każde ze spotkań będzie składać się z jednego ciekawego bloku tematycznego oraz biznes miksera i bankietu.

Do tej pory takie spotkanie odbyło się w Gdańsku, a do kwietnia 2019 planujemy jeszcze spotkania w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi.

Gwarantujemy:

  • Warsztaty umiejętności networkingowych prowadzone przez praktyka i trenera Artura Sójkę
  • Moderowany biznes mikser – dzięki temu spotkasz i poznasz więcej osób z branży, wymienisz kontakty i doświadczenia
  • Spotkanie w doborowym towarzystwie pań, które są laureatkami konkursu Top Woman in Real Estate
  • Koktajl
  • Loteria wizytówkowa – do wylosowania prezenty od naszych partnerów

Program spotkania:

  • 16.30 Rejestracja
  • 17.00 Rozpoczęcie warsztatów
  • 18.30 Biznes Mikser i koktajl

Warsztaty poprowadzi-Artur Sójka

Temat wystąpienia: „Ludzie nie są ważni …”

O czym będzie? O tym jak skorzystać z największego naszego potencjału, który najczęściej nie jest przez nas ani doceniany, ani nawet zauważany, czyli o potencjale sieci kontaktów.

Jak i po co budować sieć kontaktów. Kogo do niej zapraszać. Jak nią zarządzać. Jak dzięki niej odnosić sukcesy.

Warsztaty umiejętności networkingowych pokażą nam i nauczą nas jak korzystać z narzędzi potrzebnych do budowania sieci kontaktów. Dowiemy się jak w komfortowy sposób wychodzić ze swojej sieci komfortu. A przy okazji poznamy się ze sobą w bardzo przyjemnej atmosferze.

Artur Sojka – Praktyk i trener z zakresu sprzedaży, ze szczególnym uwzględnieniem sprzedaży relacyjnej i rekomendacji. Zajmuje się również tematyką komunikacji i wystąpień publicznych. W latach 2008 – 2016 prowadził jako trener wewnętrzny wiele szkoleń z zakresu pozyskiwania klientów za pomocą networkingu i rekomendacji dla klientów międzynarodowej korporacji. Wielokrotnie moderował sesje networkingowe podczas eventów m.in. dla klientów IBM Polska. Prowadził integracyjne warsztaty networkingowe m.in. dla absolwentów studiów MBA Akademii Leona Koźmińskiego, absolwentów Uczelni Łazarskiego, na zlecenie firmy CCC, dla Nowy Styl Group, Nationale Nederlanden. W drugiej połowie  2016 roku przeszkolił z tematyki obrony ceny na zlecenie firmy Comp S.A. ponad 1000 dystrybutorów urządzeń fiskalnych marki Novitus.

Spotkanie jest BEZPŁATNE – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!

Zapraszamy partnerów i sponsorów do współpracy!