5 kwietnia 2018 r. odbyło się spotkanie Jury Konkursu Top Woman in Real Estate. Jury wybrało po 4-6 kandydatek w każdej kategorii na tzw. short listę, którą publikujemy poniżej – kolejność przypadkowa. Te wszystkie Panie mają teraz szansę walczyć o tytuł Personality of the Year w głosowaniu internetowym. Wygrywa ta, która zbierze najwięcej głosów.

Drugi etap to wybór przez Jury po jednej kandydatce w każdej kategorii. Ogłoszenie kandydatek, które wygrały w konkursie nastąpi na uroczystej gali w Hotelu Intercontinental w Warszawie 11.05.2018 o godz. 19.00. Zachęcamy do rezerwacji miejsc na gali.


W kategorii Business Management nominowane zostały:

1. Agnieszka Kamińska, Agis Management Group Sp. z o.o. – Prezes Zarządu

2. Zuzanna Paciorkiewicz, Cushman & Wakefield- Partner, Zespół Zarządzania Nieruchomościami – Biura i Magazyny

3. Magdalena Frątczak, CBRE Sp. z o.o. – Senior Director

4. Kinga Nowakowska, Capital Park S.A. – Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu

5. Karina Trojańska, Panattoni Europe – Dyrektor ds. Operacyjnych i Finansowych w Polsce

W kategorii Innovation nominowane zostały:

1. Joanna Mroczek, CBRE Sp. Z o.o.- Senior Director, Head of Research& Marketing

2. Katarzyna Wojnar, Adgar Poland/Brain Embassy – Brain Embassy Program Manager

3. Renata Nowakowska, Skanska Property Poland – Manager ds. Innowacji

4. Dorota Jarodzka-Śródka, Archicom S.A. – Prezes Zarządu

5. Danuta Barańska, Tetris Poland Sp. z o.o.- Creative Director

6. Beata Maciąg, Mayland Real Estate Sp. z o.o.- Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu

W kategorii Commercial sales nominowane zostały:

1. Sylwia Toczyska, Vistra Corporate Services – Director Client Services

2. Marzena Tkaczuk, Panattoni Europe – BTS Development Director

3. Karolina Sulma, Skanska Property Poland – Dyrektor Działu Prawnego

4. Danuta Dzierżak, AXI IMMO Group – Associate Director Industrial & Logistic

5. Anna Galicka-Bieda, Colliers International – Partner, Regional Director

W kategorii Residential Sales nominowane zostały:

1. Agata Korzeniewska, Metrohouse Franchise S.A. – Dyrektor Sieci Franczyzowej

2. Renata Tarachulska, HAMILTON MAY – Real Estate Agent

3. Renata Jaworska, En Casa Premium Real Estate – Pośrednik ds. nieruchomości

4. Dorota Jarodzka-Śródka, Archicom S.A. – Prezes Zarządu

5. Anna Betnarska, Elandom s.c. – Wspólniczka

6. Małgorzata Nowosielska, Angel Poland Group – Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, Dyrektor Premium

W kategorii Architecture and designe nominowane zostały:

1. Kinga Gajewska, Tetris Polska – Senior Architect

2. Jowita Kubaczka, Artchitecture – Dyrektor, projektant

3. Iga Konowalska, Bim Architekci – Architekt, Współwłaściciel, Członek Zarządu

4. Agnieszka Kalinowska-Sołtys, APA Wojciechowski Architekci – Dyrektor, Członek Zarządu

5. Danuta Barańska, Tetris Poland Sp. z o.o. – Creative Director

W kategorii Activities for green building nominowane zostały:

1. Agnieszka Rylska, Go4Energy – Senior Projekt Manager

2. Magdalena Zielińska, Kajima Poland Sp. z o.o. – Chief Architect

3. Katarzyna Chwalbińska-Kusek, BuroHappold Engineering – Chartered Marketer, Associate Director, Head of Marketing & Business Development Europe

4. Agnieszka Kalinowska-Sołtys, APA Wojciechowski Architekci – Dyrektor, Członek Zarządu

5. Justyna Chmielewska, Gleeds Polska – Head of Sustainability

6. Aleksandra Goller, Skanska Residential Development Poland- Starszy Menadżer Projektu

W kategorii Journalism nominowane zostały:

1. Małgorzata Battek, Polska Giełda Nieruchomości Press Sp. z o.o. – Redaktor naczelna czasopisma „PropertyJournal”

2. Justyna Gorczyca, KRN media – Redaktor portalu e-biurowce.pl

3. Anna Pakulniewicz, EurobuildCEE – Dziennikarz

4. Angelika Majkut, Forum Media Polska – Redaktor prowadząca

W kategorii Pro women company nominowane zostały:

1. Mayland Real Estate Sp. z o.o. – Nieruchomości komercyjne, deweloper centrów handlowych

2. TPA Poland – Finanse

3. Skanska Property Poland- Commercial Real Estate

4. Kinnarps Polska Sp. z o.o.- Wyposażenie biur

5. APA WOJCIECHOWSKI Sp. z o.o. – Architektura