06. Bożena Gierszewska-Mroziewicz

06. Bożena Gierszewska-Mroziewicz

06. Bożena Gierszewska-Mroziewicz

Bożena Gierszewska-Mroziewicz zajmuje stanowisko Country Head NEINVER w Polsce, lidera rynku outletów w Polsce i Hiszpanii oraz drugiego operatora tego segmentu w Europie. Funkcje tę łączy ze stanowiskiem Asset Management Director na Europę Centralną. Do jej zadań należy kierowanie bieżącymi działaniami polskiego oddziału firmy, realizacja strategii NEINVER, współpraca z inwestorami oraz zarządzanie obiektami z portfolio firmy w Polsce, a także w Niemczech i Francji.

W swojej pracy zawodowej brała aktywny udział w rozwoju branży profesjonalnych centrów outlet w Polsce. Sieć outletów FACTORY, którą tworzyła wspólnie z gronem współpracowników, jest od lat największą i najlepiej rozpoznawalną marką tego segmentu w kraju. Dzisiaj nadzoruje działalność operacyjną centrów outlet z portfolio NEINVER w trzech krajach europejskich, aktywnie pracując nad wzmocnieniem ich pozycji biznesowej na rynku.

Z NEINVER związana jest od kilkunastu lat, rozpoczynając pracę jako dyrektor pierwszego centrum outlet w Polsce – FACTORY Ursus. Wcześniej pracowała między innymi w IKEA oraz Inter IKEA Center Polska.

Jest absolwentką iberystyki na Uniwersytecie Warszawskim oraz studiów MBA.