27. Monika Melaniuk-Kopańska

27. Monika Melaniuk-Kopańska

27. Monika Melaniuk-Kopańska

Jej środowiskiem naturalnym jest biuro budowy. To właśnie tam spędza prawie 100 proc. swojego czasu. Silna, konsekwentna, naturalna liderka, która potrafi pokierować zespołem, wskazać odpowiednią drogę, a wartości Skanska stanowią podstawę każdego jej działania.

Wdraża zielone, przyjazne środowisku rozwiązania i stale czuwa nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i etyki podczas realizacji projektu. Tak w skrócie można opisać Monikę Melaniuk-Kopańską – lidera jednego z najbardziej innowacyjnych projektów mieszkaniowych Skanska, Jaśminowego Mokotowa.

Monika Melaniuk-Kopańska jest związana ze Skanska od początku swojej kariery zawodowej.

W 2015 roku ukończyła studia na kierunku budownictwo w warszawskiej SGGW. Jednak jeszcze w trakcie studiów, prawie sześć lat temu, rozpoczęła swoją współpracę z firmą w ramach praktyk letnich i została w organizacji do dziś.

Od 2017 roku pełni funkcję lidera projektu Jaśminowego Mokotowa. Podczas budowy osiedla czuwała nad wdrażaniem szeregu ekologicznych rozwiązań, które sprawiły, że Jaśminowy Mokotów stał się pionierską inwestycją mieszkaniową pod względem liczby przyjaznych środowisku zastosowań.