60. Barbara Topolska

60. Barbara Topolska

60. Barbara Topolska

Barbara Topolska, Country Manager, CPI Property Group Polska, odpowiada za opracowanie i wdrażanie strategii rozwoju CPI Property Group w Polsce.

Osobiście nadzoruje i prowadzi realizację strategii ekspansji grupy na polskim rynku. Odpowiada również za zarządzanie portfelem grupy w Polsce, o łącznej wartości przekraczającej miliard euro. Z branżą nieruchomości jest związana od ponad dwudziestu lat.

Przed objęciem dołączeniem do CPIPG, była Dyrektorem Zarządzającym na region CEE w Multi Corporation, gdzie odpowiadała za siedem rynków. Wcześniej, przez ponad 13 lat była związana z hiszpańską firmą Neinver, gdzie piastowała stanowisko Chief Operations Officer i odpowiadała za działalność operacyjną grupy, będącej właścicielem i zarządcą portfela nieruchomości handlowych, liczącego 580 000 mkw., o wartości przekraczającej dwa miliardy euro. Barbara Topolska należy do ICSC, była członkiem jury ICSC Global Awards.

W 2013 roku została uznana „Professional of the Year” w konkursie CEE Quality Awards. Ukończyła Uniwersytet Jagieloński, University of Chicago i posiada tytuł MBA University of Minnesota.