Agata Błaszkiewicz

Agata Błaszkiewicz

Agata Błaszkiewicz

Dyrektor działu personalnego, od 12 lat związana zawodowo z Colliers International w Polsce. Jest odpowiedzialna za strategię personalną firmy we wszystkich obszarach dedykowanym pracownikom od rekrutacji poprzez cały cykl życia pracownika w organizacji. Członkini think tanku HR Influencers.

Agata jest praktykiem HR. W sposób szczególny dba o doświadczenia i zaangażowanie pracowników oraz o doświadczenia kandydatów – w 2014 r. firma przystąpiła do koalicji Przyjazna Rekrutacja zrzeszającej firmy stosujące najwyższe standardy w rekrutacji.

W 2017 i 2019 roku firma Colliers International w Polsce otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez firmę Kincentric (dawniej AON) na podstawie informacji zwrotnej od pracowników, a w 2018 roku wyróżnienie w konkursie WELLPOWER 2018 za całokształt działań prozdrowotnych.

W 2017 roku zespół Agaty otrzymał wyróżnienie w konkursie HR Dream Team, w kategorii rozwój talentów za projekt „Brainy Day” – cykl warsztatów dla pracowników.

W styczniu 2019 roku znalazła się w ścisłym gronie finalistów konkursu TOP HR Manager in Action 2018, zajmując 3 miejsce, a w maju 2019 otrzymała tytuł Top Woman in Real Estate w kategorii HR i EB w konkursie Top Woman in Real Estate.

Agata jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie i Marketing ze specjalizacją w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi.

KUP BILET