Agata Jurek-Zbrojska

Agata Jurek-Zbrojska

Agata Jurek-Zbrojska

Agata Jurek-Zbrojska jest Partnerem kancelarii w Warszawie. Posiada uprawnienia radcy prawnego oraz tytuł magistra ekonomii. Agata ma ponad 15-letnie doświadczenie w doradzaniu klientom z całego świata w sprawach dotyczących rynku nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej. W trakcie swojej kariery zawodowej przez pewien czas zdobywała doświadczenie w innych jurysdykcjach, tj. w Niemczech i Hiszpanii. Uczestniczyła również w największych transakcjach na rynku polskim oraz w szeregu transakcji transgranicznych w Europie. Wartość transakcji, przy których doradzała można liczyć w miliardach euro. Agata specjalizuje się w transakcjach na rynku nieruchomości. Pomaga klientom w ustalaniu strategicznych aspektów transakcji oraz przygotowuje umowy dotyczące wspólnych przedsięwzięć (joint venture).

Agata doradza wielu deweloperom, bankom, instytucjom finansowym i funduszom inwestycyjnym w kwestiach prawnych związanych z inwestycjami budowlanymi, sporządza i negocjuje umowy deweloperskie, o roboty budowlane, umowy z architektami, a także pomaga w negocjacjach kluczowych umów najmu. Ponadto doradza również w projektach związanych z energią odnawialną, z uwzględnieniem umów deweloperskich dotyczących sprzedaży farm wiatrowych.

Agata stale poszerza swoją wiedzę w dziedzinie ekonomii. Wykładała w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończyła studia doktoranckie, podczas których zajmowała się analizą ekonomiczna i prawną projektów rewitalizacji miast.

Jako laureatka nagrody Top Woman in Real Estate: Tax and Law, Agata angażuje się we wspieranie kobiecych inicjatyw w kancelarii Greenberg Traurig.

KUP BILET