Anna Tomowicz

Anna Tomowicz

Anna Tomowicz

Top Woman in Real Estate 2020 w kategorii Legal advisory services!

Radca prawny od 2001 r. Kontynuowała studia w zakresie finansowej i rynkowej analizy nieruchomości komercyjnych (certyfikat CCIM w 2006, licencja pośrednika nieruchomości w 2002). W 2019 r. uzyskała dyplom EMBA Szkoły Biznesu Kellogg w Chicago.

W latach 2007-2011 jako partner kancelarii Salans prowadziła praktykę w dziale nieruchomości, a także tworzyła i kierowała międzynarodową praktyką asset management. Reprezentowała największych klientów z sektora rynku nieruchomości, w tym REEF, GLL Accession Fund, AEW, Heitman, ING REIM, PZU Asset Management, Arka Fund and Polonia Property Fund. Doradzała m.in. przy nabyciu budynku biurowego RONDO, kompleksu biurowego Empark i centrum handlowego Promenda.

W latach 2011-2019 pracowała jako in-house w Atrium European Real Estate, najpierw jako doradca zarządu w Amsterdamie, a potem jako Dyrektor Działu Prawnego w Polsce.

Od 2019 wraz z adwokat Anną Oziemską i zespołem prawników prowadziła kancelarię Oziemska Tomowicz i Wspólnicy.

Od 1 marca 2022 r. jest partnerem w dziale nieruchomości Wolf Theiss w Warszawie. Doradza klientom z sektora nieruchomości przy transakcjach M&A i obsłudze nieruchomości w zakresie asset management oraz w sporach.

Od 2013 r. jest licencjonowanym pilotem samolotowym (PPLA).