Anna Wojtczuk

Anna Wojtczuk

Anna Wojtczuk

Praca w branży nieruchomości to dla Ani łączenie doświadczenia, bardzo szerokiej wiedzy z wielu dziedzin z ogromną pasją do nieruchomości. W 2019 została laureatką konkursu Top Woman in Real Estate w kategorii Asset & Property Management.

Anna jest Property Managerem w LCP Properties Sp. z o.o. – polski oddział London & Cambridge Properties LTD, jedna z największych brytyjskich firm inwestujących w nieruchomości komercyjne.

Anna posiada 6 letnie doświadczenie w zarządzaniu centrami handlowymi, budynkami biurowymi i magazynowymi. W LCP zarządza portfelem 17 nieruchomości o łącznej powierzchni ponad 100,000 mkw oraz odpowiada za realizację komercjalizacji budynków biurowych.

W 2015 roku, uzyskała tytuł Rzeczoznawcy Majątkowego. W LCP odpowiada za koordynację procesu wycen nieruchomości o łącznej wartości około 100 M EUR oraz za proces obniżenia opłat za użytkowanie wieczyste gruntów.

Działania podejmowane przez Anię są przemyślane, konkretne i doceniane przez użytkowników nieruchomości. Jej otwartość, zaangażowanie i ogromna pasja z wykonywanej pracy sprawiają, że Ania ma niekończące się pokłady energii do dalszego rozwoju siebie oraz nieruchomości.

KUP BILET