Barbara Pancer

Barbara Pancer

Barbara Pancer

Barbara Pancer jest partnerem lokalnym w kancelarii Greenberg Traurig i radcą prawnym z ponad 16-letnim doświadczeniem. Od 2017 r. buduje praktykę ochrony środowiska kancelarii Greenberg Traurig, a w 2021 r. formalnie stanęła na czele tej praktyki. Jest także członkinią multidyscyplinarnego zespołu ESG kancelarii, który doradza klientom w zakresie wszelkich aspektów ESG i związanych z nimi regulacji, zasad i standardów raportowania.

Barbara doradza klientom w kwestiach środowiskowych – przy uzyskiwaniu decyzji środowiskowych, w kwestiach wodnoprawnych, zanieczyszczenia gruntów i gospodarki odpadami. Posiada bogate doświadczenie w dużych projektach nieruchomościowych, infrastrukturalnych i sprawach dotyczących OZE, w tym budowy pierwszej polskiej elektrowni atomowej. Posiada szerokie doświadczenie w przeprowadzaniu audytów due diligence związanych z prawnymi aspektami sprzedaży, zakupu i finansowania nieruchomości.

Barbara jest autorką licznych publikacji dotyczących prawa ochrony środowiska oraz prawa budowlanego. Jako laureatka nagrody Top Woman in Real Estate 2022 w kategorii Legal Advisory Services, uczestniczy w inicjatywach Greenberg Traurig na rzecz wspierania rozwoju zawodowego kobiet, takich jak wewnętrzne programy mentoringowe.