Christopher Siemieński

Christopher Siemieński

Christopher Siemieński

Christopher Siemienski jest szefem Działu Rozwoju i Marketingu w firmie CFE Polska. Urodzony w Kanadzie, polskiego pochodzenia, spędził większość swojego dzieciństwa mieszkając w takich krajach jak Holandia, Rosja, Słowacja, Austria, a teraz Polska. Jest absolwentem Politologii i Stosunków Międzynarodowych z tytułem licencjata na Uniwersytecie McGill oraz tytułem magistra Collegium Civitas. Włada biegle językiem polskim, angielskim i francuskim.

Christopher rozpoczynał karierę w doradztwie biznesowym, pracując jako analityk konsultacyjny w amerykańskiej firmie Frost & Sullivan. Następnie kontynuował swoją karierę zawodową, dołączając do międzynarodowej firmy ARTELIA zajmującej się inżynierią i zarządzaniem projektami, gdzie był odpowiedzialny za rozwój biznesu w Polsce. Dzięki temu doświadczeniu, dołączył do zespołu CFE Polska.

Christopher jest obecnie szefem Komitetu ds. Przeglądu Finansowego Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego oraz Skarbnikiem Belgijskiej Izby Gospodarczej.

Prywatnie mąż Magdaleny Siemieńskiej i ojciec trójki dzieci – Michała, Aleksandry i Jana.