Jadwiga Kuczewska

Jadwiga Kuczewska

Jadwiga Kuczewska

Jadwiga Kuczewska ma blisko 20-letnie doświadczenie w branży HR. Od 2017 roku jest dyrektorem ds. HR w firmie EPP, która jest największym w Polsce właścicielem centrów handlowych pod względem posiadanej powierzchni najmu brutto. Przed dołączeniem do EPP jako dyrektor HR odpowiadała za realizację polityki personalnej w firmie Gothaer (obecnie Wiener TU). Wcześniej przez 13 lat była związana z Orange Polska (wcześniej Telekomunikacja Polska), gdzie pełniła funkcję m.in. HR managera.

Aktualnie, funkcję HR w firmie EPP zbudowała samodzielnie od podstaw oraz wdrożyła ją w organizacji. W codziennej pracy z zespołem jest nastawiona na dawanie odpowiedzialności pracownikom oraz rozwój ich kompetencji. Dzięki temu udało się jej stworzyć zaangażowany i kompetentny zespół, który działa w myśl zasady: szczęśliwy pracownik to efektywny pracownik.

Wyróżnia ją biznesowe podejście do HR – mocna rola HR jako partnera biznesu i wartości dodanej do realizowanej strategii biznesowej. Mocno zorientowana na biznes – ale świadoma, że to ludzie tworzą wyniki.

Absolwentka Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na którym także ukończyła studia podyplomowe z psychologii zarządzania. Otrzymała również dyplom z zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie SWPS, aktualnie pogłębia wiedzę na podyplomowych studiach Executive MBA, na Akademii Leona Koźmińskiego.

Zdobywczyni tytułu Top Woman in Real Estate 2019 w głosowaniu internautów. Członkini Rady Programowej oraz Mentorka w Programie Mentoringowym Top Woman in Real Estate dla młodych kobiet na rynku nieruchomości. Pełni również rolę mentora dla osób z obszaru HR w ramach stowarzyszenia PSZK, a od 2016 roku funkcję mediatora w Polskim Centrum Mediacji.