Jeroen van der Toolen

Jeroen van der Toolen

Jeroen van der Toolen

Jeroen van der Toolen pracuje w Ghelamco na stanowisku Dyrektora Zarządzającego w Polsce od 2003 r. Od tego czasu belgijska firma deweloperska powiększyła się trzykrotnie i stała się wiodącym, uznanym dostawcą nowoczesnych powierzchni biurowych w regionie. Gdy firma rozszerzyła obszar swojej aktywności na kraje wschodnioeuropejskie, Jeroen van der Toolen został zaangażowany we współtworzenie oddziałów Ghelamco w Rosji i na Ukrainie, a w roku 2006 objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią. Obecnie odpowiedzialny jest za działalność firmy Ghelamco w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, której portfolio obejmuje obiekty o łącznej powierzchni ponad 390 000 m2.

Intensywny rozwój Ghelamco w ostatnich latach przełożył się na realizację wysokiej klasy inwestycji biurowych w Warszawie i na rynkach regionalnych. Przez ostatnie osiem lat działalności w Polsce firma Ghelamco dostarczyła ponad 231 000 m2 powierzchni biurowych i magazynowych o wysokim standardzie. Jeroen van der Toolen nadzorował również wprowadzanie rozwiązań w zakresie zrównoważonego rozwoju, dzięki czemu już trzy inwestycje biurowe Ghelamco zostały wyróżnione prestiżowym europejskim certyfikatem ekologiczny BREEAM, a kolejne dwie są w trakcie certyfikacji. Jako Dyrektor Zarządzający Ghelamco Poland wprowadził na rynek zupełnie nową markę – Ghelamco Residential, pod którą deweloper realizuje projekty mieszkaniowe.

Jeroen van der Toolen ukończył Ekonomię Biznesu na Uniwersytecie Vrije w Amsterdamie. Przed rozpoczęciem pracy w Ghelamco, pracował w moskiewskim oddziale Unilever oraz w agencji DTZ.

W 1997 r. brał udział w projekcie realizowanym przez Rabobank na Ukrainie.