Katarzyna Błaszkiewicz

Katarzyna Błaszkiewicz

Katarzyna Błaszkiewicz

Jako dyrektor ds. rozwoju biznesu odpowiada za pozyskanie przez PZN Sp. z o.o. nowego biznesu oraz zbudowanie rozpoznawalności marki na rynku. Dzięki prowadzeniu aktywności sprzedażowych oraz inicjatyw marketingowych, Katarzyna wspiera procesy biznesowe mające na celu rozwój firmy, wejście na nowe rynki oraz poszerzenie współpracy z obecnymi i przyszłymi klientami.

Swoje ponad 15 letnie doświadczenie menedżerskie zdobyła pracując przez wiele lat dla wielu wiodących korporacji a następnie prowadząc firmę projektową w obszarze realizacji inwestycji komercyjnych i prywatnych na rynku nieruchomości. Aktualnie realizuje się w obszarze rozwoju biznesu.

Dodatkowo Katarzyna aktywnie pracuje na rzecz branży, opracowując razem z innymi członkami Polskiej Rady Facility Management standardy funkcjonowania usług FM w Polsce oraz aktywnie współpracuje z Polską Radą Centrów Handlowych.

Absolwentka studiów menedżerskich na Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego.