Katarzyna Dorocińska

Katarzyna Dorocińska

Katarzyna Dorocińska

Kasia jest charyzmatyczną profesjonalistką z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży PR i marketingu, które zdobywała w Warszawie, Londynie i Moskwie.

Od 2014 roku pełni funkcję dyrektora ds. Komunikacji i marketingu w Colliers International. Odpowiada za zarządzanie 14-os. zespołem, przygotowanie strategii i kampanii marketingowych i komunikacyjnych, a także prowadzi działania wspierające sprzedaż i mające na celu budowanie marki osobistej ekspertów Colliers.

Powołała i rozwinęła dział Property Marketingu, który pomaga klientom zbudować tożsamość ich budynków i wyróżnić je na niezwykle konkurencyjnym rynku.

Jako urodzona liderka łączy talenty całego zespołu, a jej artystyczna dusza pomaga jej myśleć nieszablonowo – nie boi się eksperymentować i próbować nowych rozwiązań.

Szeroka wiedza na temat sektora nieruchomości w połączeniu z kreatywnością i umiejętnościami twórczymi, które rozwinęła najpierw na warszawskiej ASP, a następnie pracując w branży reklamowej, pomagają jej w tworzeniu wartościowych i niepowtarzalnych kampanii budujących silną tożsamość marki.

Dla Kasi droga do sukcesu to ciągłe doskonalenie się, dlatego aktualnie doktoryzuje się z fotografii na ASP w Warszawie.