Katarzyna Lubaś

Katarzyna Lubaś

Katarzyna Lubaś

Katarzyna Lubaś jest koordynatorem ds. rozwoju biznesu i marketingu w Grupie doradczej Rynku Nieruchomości EY. Ma ponad 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Odpowiada za rozwój nowego biznesu, badania rynku i relacje z klientami.

Swoją karierę rozpoczęła w renomowanej firmie doradztwa mieszkaniowego REAS (obecnie JLL), gdzie uczestniczyła w wielu projektach doradczych w Polsce i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Następnie pracowała w zespole doradczym Związku Banków Polskich (AMRON), gdzie była odpowiedzialna nie tylko za raporty i analizy, ale także za  stworzenie wykreowanie marki AMRON, jako eksperta rynku nieruchomości, poprzez dedykowane raporty, publikacje, działania PR i obecność na kluczowych wydarzeniach branżowych.

W 2013 roku rozpoczęła pracę w firmie deweloperskiej Mota-Engil Real Estate. Była odpowiedzialna za sprzedaż i marketing oraz wprowadzanie na rynek nowych projektów mieszkaniowych w Polsce, Czechach i na Słowacji, a także sprzedaż nieruchomości ”non-core assets”.

Pięć lat temu dołączyła do EY, jako kreator i koordynator nowego biznesu. Zajmuje się promocją multidyscyplinarnego zespół Rynku Nieruchomości i odpowiada za relacje z klientami. Koordynuje opracowanie rocznika Polish Real Estate Guide, który ma obecnie rozpoznawalną pozycję na rynku i pomógł zbudować markę firmy. Katarzyna jest także osobiście aktywna na wielu wydarzeniach branżowych, również jako moderator paneli konferencyjnych.

W 2019 roku została wyróżniona i znalazła się w gronie finalistek konkursu Top Woman in Real Estate.

Prywatnie jest pasjonatką tańca i podróży, miłośniczką nowych technologii i sztuki. Jest osobą otwartą i wesołą, która docenia nowe pomysły i otaczających ją ludzi. Uwielbia być inspirowana i inspirować.