Katarzyna Pyś – Fabiańczyk

Katarzyna Pyś – Fabiańczyk

Katarzyna Pyś – Fabiańczyk

Dyrektor odpowiedzialna za zarządzanie Rozwojem i Wynajmem w regionie Europy Środkowo-Wschodniej w Exeter Property Group. Od 2017 zarządza platformą networkingową Ladies First, zrzeszającą menadżerki i prezeski firm reprezentujących kluczowe branże.

Od 2000 roku związana z rynkiem nieruchomości komercyjnych w obszarze wynajmu, zarządzania, zakupu i sprzedaży. Posiada szeroką sieć kontaktów zarówno wśród międzynarodowych, jak i lokalnych: najemców, pośredników, deweloperów, funduszy inwestycyjnych i właścicieli nieruchomości.

W 2014 roku zbudowała dział Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych w BNP Paribas Real Estate Poland.  Zbudowałą zespół profesjonalnych doradców, których sukcesy pozwoliły uzyskać 12% udział w rynku agencyjnym. Założyła Sieć Lokalnych Agencji składającą się z kilku mniejszych, regionalnych pośredników i wynegocjowała największy kontrakt w Polsce Wyłącznej Reprezentacji Właściciela dla firmy Logicor

Katarzyna jest założycielką i pierwszą prezeską Ladies First – Stowarzyszenia Liderek w Biznesie, które zrzesza ponad 300 kobiet zaangażowanych zawodowo na rynku nieruchomości, przemysłu, logistyki i w innych kluczowych branżach.

KUP BILET