Laurence Paquet

Laurence Paquet

Laurence Paquet

Z międzynarodowymi strukturami firmy Immochan jest związana od trzech dekad. W 1988 roku dołączyła do Grupy Auchan we Francji. Następnie w 1992 roku rozpoczęła współpracę z Immochan, by wkrótce objąć stanowisko dyrektora Działu Prawnego, następnie dyrektora Działu Prawnego i Finansowego. W 2010 roku została dyrektorem Regionu Francji Zachodniej Immochan, zarządzając 32 centrami handlowymi. Po trzech latach przeprowadziła się do Polski, gdzie od października 2013 roku pełni funkcję dyrektor generalnej Immochan Polska.

Laurence Paquet jest absolwentką Universite du Droit et de la Sante, gdzie uzyskała dyplom magistra prawa gospodarczego oraz IAE France, w zakresie administracji i zarządania przedsiębiorstwem.

We współpracownikach najbardziej ceni uczciwość oraz profesjonalizm – wymaga ich również od siebie. Dużą satysfakcję zawodową sprawia jej, gdy zatrudniona przez nią osoba rozwija się i podejmuje nowe wyzwania. Ceni sobie pracę w przyjaznej atmosferze, wtedy jej zdaniem można realizować najśmielsze plany.

W wolnych chwilach lubi czytać dobrą literaturę, grę w karty, a także chętnie spędza czas z przyjaciółmi i gości ich u siebie w domu.  Chętnie pływa i spaceruje. Gdy planuje wyjazd na urlop, stara się wcześniej dokładnie poznać kulturę i historię regionu, żeby jak najlepiej wykorzystać spędzony tam czas. Chętnie odwiedza galerie i muzea.

Chciałaby poznać Polskę tak dobrze, jak swój rodzinny kraj, zwłaszcza jej kulturę, sztukę i historię. Dużo podróżuje prywatnie po Polsce. Do tej pory odwiedziła wiele miast, m.in. Gdańsk, Toruń, Lublin, Zamość, Kraków, Lublin, Łańcut, Kraków oraz Wrocław. Jest mężatką i ma dorosłego, 30 –letniego syna, który właśnie odbywa podróż dookoła świata.