Łucja Rosiak

Łucja Rosiak

Łucja Rosiak

Menedżer z 16-letnim doświadczeniem w segmencie nieruchomości premium.

Wiedzę i praktykę zdobywała w pracy dla największych polskich i zagranicznych firm deweloperskich, odpowiadając za sprzedaż, kontakty, opiekę nad kluczowymi Klientami oraz negocjacje strategiczne m.in w Fadesa Polnord, Orco Property Group, a przez ostatnie pięć lat w Tacit Investment przy projektach takich jak Park Lane czy Cosmopolitan.

Obecnie na stanowisku Dyrektor Sprzedaży w dynamicznie rozwijającej się spółce inwestycyjno- deweloperskiej Real Management S.A. odpowiada za pion nowych inwestycji i projektów z rynku pierwotnego.

Zwyciężczyni konkursu Top Woman in Real Estate w 2020 r. w kategorii Residential Sales.

Styl pracy Łucji jest wyjątkowy. Kompetentna, konsekwentna, niezwykle kontaktowa, wzbudza zaufanie, sympatię i podziw będąc najlepszym partnerem dla najbardziej zamożnych i wymagających inwestorów z pierwszej setki najbogatszych Polaków. Uchodzi za doskonałą negocjatorkę umów.

Jej wysokie umiejętności potwierdzają liczne, pozytywne opinie klientów oraz fakt, że kolejne zlecenia pozyskuje w znacznej mierze dzięki referencjom i poleceniom.

Oprócz zdolności negocjacyjnych i profesjonalnego biznesowego podejścia do sprzedaży, jest jednocześnie doskonale wykształconą humanistką. Biegle włada kilkoma językami: angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Ponieważ inspiruje ją poznawanie innych kultur, każdą wolną chwilę spędza w podróży.