Magdalena Gibney

Magdalena Gibney

Magdalena Gibney

Magdalena Gibney rozpoczęła karierę w branży nieruchomości komercyjnych ponad 20 lat temu. Doświadczenie zawodowe zdobywała Polsce i za granicą. W latach 2006-2009 pracowała jako Asset Manager w DTZ i GTC w Rumunii, następnie przez 3 lata była Center Managerem w Bukareszcie. Do Polski wróciła w 2015 roku i objęła stanowisko Center Managera w strukturach ECE gdzie była odpowiedzialna za projekt Silesia City Center. W 2017 roku dołączyła do struktur Multi Poland, które jest częścią Multi Corporation – czołowej paneuropejskiej firmy strategicznego zarządzania nieruchomościowymi aktywami handlowymi, jako Center Manager Forum Gdańsk.

W lipcu 2020 roku awansowała na stanowisko Head of Operations Poland i równolegle do pełnienia funkcji dyrektora Forum Gdańsk, odpowiada za procesy operacyjne w całym portfolio nieruchomości komercyjnych Multi Poland, zlokalizowanych we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu, Koninie, Bielsku-Białej, Katowicach (ponad 340.000 mkw GLA).

Nagrody i wyróżnienia

W marcu 2020 roku Magdalena Gibney dołączyła do zacnego grona TOP Managerów Pomorza, których działania w 2019 roku zostały docenione przez Kapitułę Konkursu. Kapituła brała pod uwagę nie tylko wyniki finansowe przedsiębiorstw, ale także styl i sposób zarządzania, tworzenie wizerunku firmy oraz reagowanie na potrzeby swojego zespołu i lokalnych społeczności. Natomiast jesienią 2021 roku Magdalena Gibney została laureatką konkursu TOP WOMAN IN REAL ESTATE w kategorii Asset & Property Management.

Magdalena Gibney w pracy zawodowej łączy tradycję z nowoczesnością, rozwój lokalnej społeczności oraz ekologiczne rozwiązania – koncentrując się na ochronie środowiska i ograniczaniu emisji dwutlenku węgla (bezpośrednio i pośrednio). Magdalena realizuje zadania opierając się na otwartości, współpracy oraz w zakresie CSR o czym świadczą liczne projekty prozdrowotne, artystyczne, muzyczne, sportowe, rekreacyjne, a także z obszaru przybliżania kultur innych narodów. Warto zaznaczyć, iż Forum Gdańsk, zarządzane przez Magdalenę Gibney z Multi Poland zostało docenione przez niezależnych ekspertów za działania CSR, które zostały opublikowane w raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki 2019” oraz „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre Praktyki 2020”.