Wiktoria Bożek

Wiktoria Bożek

Wiktoria Bożek

Wiktoria jest związana z branżą HR od 2012, a swoje pierwsze kroki zawodowe stawiała w Rzymie, gdzie po studiach prowadziła projekty outplacementowe oraz szkoleniowe dla studentów i osób bezrobotnych. Aktualnie specjalizuje się w obszarze doradztwa personalnego oraz rekrutacji w branży nieruchomości.

Wiktoria współpracuje z deweloperami, inwestorami, firmami doradczymi, firmami zarządzającymi, dostawcami usług technicznych, funduszami inwestycyjnymi.

Jej działania obejmują realizacje projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze w sektorze nieruchomości komercyjnych, jak i nieruchomości mieszkaniowych w obszarze: wynajmu, zarządzania, pozyskiwania gruntów i rozwoju projektów nieruchomościowych, wycen, sprzedaży na rynku mieszkaniowym, technicznego utrzymania obiektów oraz sprzedaży zintegrowanych usług facility managementowych.

Wiktoria specjalizuje się w rekrutacji metodą Direct Search, analizie rynku oraz zarządzaniu projektami i talentami. Aktywnie angażuje się w budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku oraz rozwijanie długofalowych relacji zarówno z klientami, jak i z kandydatami.