Wszystko co chciałabyś wiedzieć o konkursie Top Woman in Real Estate, ale boisz się zapytać – Zaproszenie na Webinar Top Woman in Real Estate

Serdecznie zapraszamy na Webinar pt. „Wszystko co chciałabyś wiedzieć o konkursie Top Woman in Real Estate, ale boisz się zapytać”. Webinarium odbędzie się w czwartek 14.05.2020 o godzinie 16:30. 

Spotkanie poprowadzi Krystyna Swojak, pomysłodawczyni i organizatorka konkursu Top Woman in Real Estate. Na pytania dotyczące kariery, sukcesu i radzenia sobie w trudnych czasach odpowie Monika Rajska-Wolińska, Partner zarządzająca Colliers International Poland i laureatka Top Woman in Real Estate 2019 w kategorii

Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się:

  • na czym polega konkurs Top Woman in Real Estate,
  • kogo nagradzamy oraz jakie są kryteria oceny poszczególnych kategorii,
  • ale odpowiemy też na Wasze pytania, przygotujcie się 🙂

Obowiązują zapisy na wydarzenie. Rejestracji można dokonać poprzez portal Evenea klikając w poniższy link:

https://app.evenea.pl/event/wszytkookonkursie2020/

W tym roku w związku z obecną sytuacją na rynku i świecie, konkurs odbywa się na zmienionych warunkach, ale nadal czekamy na zgłoszenia, które przyjmowane są do 31 maja 2020 r. Wszystko obędzie się zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • Zgłoszenia do 31 maja 2020 – jest to termin ostateczny!
  • Obrady jury – początek czerwca 2020
  • Ogłoszenie i promocja finalistek z short listy od 15 czerwca do 31 lipca 2020 – promocja na naszych stronach, w mediach społecznościowych oraz w mediach naszych partnerów medialnych plus głosowanie na laureatkę w kategorii Top Woman in Real Estate Online Voting.
  • Gala i ogłoszenie laureatek – wręczenie nagród, sierpień/wrzesień 2020 – o sposobie zorganizowania gali będziemy informować na bieżąco, jest to zależne od możliwości organizacji wydarzeń.

W tym roku w kampanię promocyjną konkursu włączyły się również laureatki Top Woman in Real Estate 2019.

Marzena Tkaczuk – Director – Head of BTS Business Development w Panattoni Europe, Top Woman in Real Estate 2019 w kategorii Commercial Sales.

“Serdecznie zachęcam do spróbowania swoich sił w konkursie Top Woman in Real Estate. My kobiety często nie doceniamy się. Swoje niepowodzenie analizujemy, bierzemy za nie odpowiedzialność, natomiast nie przywiązujemy wystarczającej wagi do własnych osiągnięć. W przypadku sukcesu uznajemy „udało mi się”. Tym czasem ten sukces to zwykle zasługa nas samych, naszych starań i pracy, naszych umiejętności i talentów.

Konkurs Top Woman in Real Estate to fantastyczna inicjatywa, która ma na celu to zmienić, która pokazuje jak wiele wspaniałych, zdolnych i skutecznych pań działa w branży budownictwa i nieruchomości; pozwala kobietom zmieniać postrzeganie samych siebie, docenić się. To także świetna okazja do promocji własnych osiągnięć i nawiązania nowych znajomości. Jeszcze raz gorąco polecam udział w tegorocznej edycji konkursu.”

Jolanta Nowakowska-Zimoch – Head of Real Estate in Poland | Shareholder | Advocate w Greenberg Traurig Grzesiak sp.k, Laureatka Top Woman in Real Estate 2019 w kategorii Business Management.

„Jednym z celów programu TOP Woman in RE jest ,żeby kobiety mówiły o sobie, o swojej karierze, marzeniach, porażkach,  ambicjach, przeciwnościach losu, po prostu o nas samych. A mamy naprawdę wiele do powiedzenia. Wiele osiągnęłyśmy, ale zawsze możemy więcej. Uczmy się od siebie wzajemnie i przede wszystkim współpracujmy ze sobą.

Do zobaczenia .”

Anna Wojtczuk – Property Manager w LCP Properties, Top Woman in Real Estate 2019 w kategorii Asset and Property Management.

“Serdecznie zapraszam wszystkie koleżanki z branży nieruchomości do udziału w konkursie Top Woman in Real Estate. Zdaje sobie sprawę, że obecny okres nie jest najłatwiejszy, jednak tym bardziej ważne jest aby zastanowić się nad każdym nawet najmniejszym sukcesem. Sukcesem, za którym stoi wasza wiedza, pomysłowość, odwaga i zaangażowanie w dążeniu do celu. Dlatego też konkurs Top Woman in Real Estate jest idealną inicjatywą do tego aby takie osiągnięcia docenić. Drogie Koleżanki, zachęcam do podzielenia się swoimi sukcesami, dajcie się zauważyć i zróbcie kolejny krok do ogólnopolskiego sukcesu.”