Wystartowała II edycja Programu Mentoringowego oraz Mentoringowo-Inspiracyjnego dla kobiet z branży nieruchomości i budownictwa.

Zapraszamy do wzięcia udziału w ekskluzywnym programie mentoringowym podzielonym na dwie ścieżki rozwoju. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 sierpnia. Program będzie trwał przez 10 miesięcy od września 2020 do czerwca 2021.

Jest to jedyny tego typu program w branży dedykowany młodym, ambitnym kobietom. Uczestniczki w czasie trwania programu będą mogły czerpać wiedzę i doświadczenie od najbardziej rozpoznawalnych osób w branży nieruchomości, otrzymają możliwość zainspirowania się i spotkania z wybitnymi osobami, zajmującymi stanowiska zarządcze i menadżerskie, od których będą miały możliwość otrzymania najlepszego możliwego przykładu budowania kariery.

Przez 10 miesięcy uczestniczki będą mieć możliwość udziału w następujących spotkaniach:

 • Udział w spotkaniach z mentorami
 • Udział w spotkaniach networkingowych we własnym gronie uczestniczek programu, z tematem przewodnim związanym z aktualnościami na rynku nieruchomości
 • Udział w szkoleniach, warsztatach i testach przygotowanych specjalnie dla poszczególnych grup z uwzględnieniem ich potrzeb rozwoju osobistego i zawodowego
 • Możliwość udziału w spotkaniu dla branży np. Real Estate Talks lub innych specjalnie organizowanych wydarzeniach – pierwszeństwo zapisu na wydarzenia.

 

I ŚCIEŻKA  – Program inspiracyjno-mentoringowy

Jest to podstawowa ścieżka rozwoju osobistego i zawodowego łącząca elementy networkingu, inspiracji i mentoringu, skierowany do kobiet rozpoczynających karierę w branży, które:

 • mają minimum 2-letni staż pracy w branży,
 • są zainteresowane samorozwojem oraz karierą w branży,
 • posiadają rekomendację swojej organizacji.

Spośród przesłanych  zgłoszeń wybierzemy maksymalnie 25 uczestniczek.

Wszystkie informacje na temat I ścieżki programu: https://www.topwoman.pl/pierwszy-poziom-program-inspiracyjno-mentoringowy/

 

II ŚCIEŻKA – Program mentoringowy

Ścieżka rozwoju osobistego i kariery łącząca program mentoringowy z bardzo bogatym programem rozwojowym przeznaczona dla kobiet, które:

 • mają minimum 5-letni staż pracy w branży,
 • mają osiągnięcia w swojej pracy zawodowej,
 • posiadają rekomendację swojej organizacji
 • są zainteresowane samorozwojem oraz karierą w branży.

Spośród przesłanych zgłoszeń wybierzemy tylko 12 pań.

Wszystkie informacje na temat II ścieżki programu: https://www.topwoman.pl/drugi-poziom-program-mentoringowy-be-the-change/

 

Wszystkie ścieżki programu mentoringowego dają możliwość rozwoju osobistego i zawodowego. Pozwala nawiązać nowe relacje biznesowe, spotkać inne osoby na podobnym etapie kariery zawodowej oraz uzyskać szeroką wiedzę o rynku i biznesie.

 

Zapisz się do Programu Mentoringowego!!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy: https://www.topwoman.pl/formularz-zgloszeniowy-dla-uczestniczek-programu/

Więcej informacji na stronie: www.topwoman.pl/mentoring