Zaproszenie na Real Estate Talks Online 8.04.2020 r.

Zapraszamy na Real Estate Talks. Tym razem spotkanie obędzie się w formie on-line! Webinar pt. „Bądź pewna siebie i sięgaj po więcej”, poprowadzi Malwina Faliszewska.

Prezentacja  odbędzie się 8 kwietnia 2020 roku o godzinie 17:00. Zapisy na wydarzenie są bezpłatne – rejestracja

Badania pokazują, że kobiety są średnio o 30 procent mniej pewne siebie niż mężczyźni bez względu na wiek, wykształcenie czy pozycję zawodową. Jest to jedna z głównych przeszkód, które stoją na drodze do rozwijania ich kariery. Zdarza się, że kobiety nie podejmują pewnych działań lub nie korzystają z nadarzających się okazji z obawy, że nie są wystarczająco dobre lub gotowe na podjęcie wyzwania.

Dobra wiadomość jest taka, że pewność siebie można rozwijać, choć jest to proces, który wymaga pewnej dawki wiedzy, umiejętności oraz zmiany postaw.

Webinarium skierowane jest przede wszystkim do pań pracujących w branży nieruchomości, budownictwa i w branżach pokrewnych. Rejestracji można dokonać poprzez portal Evenea – REJESTRACJA

Malwina Faliszewska – trenerka, coach, autorka książki „Sięgaj po więcej i rób karierę w zgodzie ze sobą„, mówczyni TedxWarsawWomen. Wspiera kobiety w budowaniu kariery oraz pewności siebie. Posiada ponad 14-letnie doświadczenie zawodowe, w szczególności w obszarze HR, które zdobywała w międzynarodowych korporacjach. Z pełną pasją angażuje się w wydarzenia i inicjatywy poświęcone kobietom w biznesie. Uwielbia czytać inspirujące książki rozwojowe. Prywatnie żona i dumna mama dwóch córek.