Zaproszenie do konkursu od zeszłorocznych laureatek Top Woman in Real Estate

Dorota Jarodzka-Śródka – Prezes Zarządu w Archicom S.A., Laureatka Top Woman in Real Estate 2019 w kategorii Architecture and Design

„Cieszę się, że w branży nieruchomości coraz częściej dochodzą do głosu kobiety.  Zachęcam Was wszystkie do udziału w konkursie Top Woman. Takie inicjatywy dają nam kobietom wsparcie, o które na ogół nie prosimy,  potwierdzają, że kobieca siła, empatia i upór pozwalają osiągać wielkie rzeczy. Drogie Panie, bądźmy dla siebie inspiracją. Dzielmy się wiedzą, pasją i sukcesami, a przez to dodawajmy skrzydeł i wiary w siebie innym kobietom.” 

Jolanta Nowakowska-Zimoch – Head of Real Estate in Poland | Shareholder | Advocate w Greenberg Traurig Grzesiak sp.k, Laureatka Top Woman in Real Estate 2019 w kategorii Business Management.

„Jednym z celów programu TOP Woman in RE jest ,żeby kobiety mówiły o sobie, o swojej karierze, marzeniach, porażkach,  ambicjach, przeciwnościach losu, po prostu o nas samych. A mamy naprawdę wiele do powiedzenia. Wiele osiągnęłyśmy, ale zawsze możemy więcej. Uczmy się od siebie wzajemnie i przede wszystkim współpracujmy ze sobą.

Do zobaczenia .”

Anna Wojtczuk, Property Manager w LCP Properties, Top Woman in Real Estate 2019 w kategorii Asset and Property Management.

“Serdecznie zapraszam wszystkie koleżanki z branży nieruchomości do udziału w konkursie Top Woman in Real Estate. Zdaje sobie sprawę, że obecny okres nie jest najłatwiejszy, jednak tym bardziej ważne jest aby zastanowić się nad każdym nawet najmniejszym sukcesem. Sukcesem, za którym stoi wasza wiedza, pomysłowość, odwaga i zaangażowanie w dążeniu do celu. Dlatego też konkurs Top Woman in Real Estate jest idealną inicjatywą do tego aby takie osiągnięcia docenić. Drogie Koleżanki, zachęcam do podzielenia się swoimi sukcesami, dajcie się zauważyć i zróbcie kolejny krok do ogólnopolskiego sukcesu.”

Marzena Tkaczuk – Director – Head of BTS Business Development w Panattoni Europe, Top Woman in Real Estate 2019 w kategorii Commercial Sales.

“Serdecznie zachęcam do spróbowania swoich sił w konkursie Top Woman in Real Estate. My kobiety często nie doceniamy się. Swoje niepowodzenie analizujemy, bierzemy za nie odpowiedzialność, natomiast nie przywiązujemy wystarczającej wagi do własnych osiągnięć. W przypadku sukcesu uznajemy „udało mi się”. Tym czasem ten sukces to zwykle zasługa nas samych, naszych starań i pracy, naszych umiejętności i talentów. 

Konkurs Top Woman in Real Estate to fantastyczna inicjatywa, która ma na celu to zmienić, która pokazuje jak wiele wspaniałych, zdolnych i skutecznych pań działa w branży budownictwa i nieruchomości; pozwala kobietom zmieniać postrzeganie samych siebie, docenić się. To także świetna okazja do promocji własnych osiągnięć i nawiązania nowych znajomości. Jeszcze raz gorąco polecam udział w tegorocznej edycji konkursu.”

Anita Pietrykowska – Marketing & Communications Director Europe w Panattoni, Laureatka Top Woman 2019 w kategorii Marketing and PR.

“Branża nieruchomości stwarza ogromne możliwości rozwoju zawodowego dla młodych ambitnych ludzi.

Jest to szalenie ciekawe miejsce pod kątem różnorodności sektorów RE oraz globalnych powiązań i trendów biznesowych.

W tym dynamicznie zmieniającym się środowisku realizują się zarówno mężczyźni i kobiety, a konkurs TOP Woman in Real Estate  stanowi świetną platformę do promocji silnych ról kobiecych.”

Monika A Debska-Pastakia FRICS MRTPI, RICS Civil Commercial Mediator, Partner, Chairman of the Board w Knight Frank, Laureatka Top Woman in Real Estate 2018 w kategorii Influencer of the Year.

“Konkurs Top Woman in Real Estate to inicjatywa, której kibicuję od samego początku. W tym roku także bardzo serdecznie zachęcam Panie z branży nieruchomości do podsumowania swoich osiągnięć i do wypełnienia niedługiego wniosku. Udział w konkursie to świetna okazja do promocji własnych dokonań i nawiązania nowych znajomości biznesowych ale nie tylko. Organizatorka Top Woman Krysia Swojak od początku konkursu dba, aby towarzyszyły mu rozwojowe eventy networkingowe, które w obecnych czasach przeniosły się do strefy online. Wyczekuję na liczne zgłoszenia i kolejne obrady jury, pozdrawiam i życzę dobrej formy.”

Małgorzata Nowodworska – Sales and Marketing Director – South, Angel Management | Board Member w Angel w Angel Poland Group, LAureatka Top Woman 2018 w kategorii Residential sales.

“Konkurs Top Woman in Real Estate to wspaniała inicjatywa, gratuluję Krysi Swojak z całego serca. Jako osoba związana z nieruchomościami od 17 lat muszę powiedzieć, że z przyjemnością obserwuję jak kobiety odnoszą coraz więcej sukcesów w tej branży a możliwość powiedzenia o tym światu jest bardzo ważna.

Drogie Panie, właśnie takie konkursy, tego typu wydarzenia i inicjatywy sprawiają że jest o nas coraz głośniej, mamy równy głos i jesteśmy słyszane. Oprócz niesamowitej przyjemności i uznania jaką daje nagroda a także nutki adrenaliny jaką daje możliwość wzięcia udziału w konkursie, zmieniamy świat dla lepszy –  a to jest najważniejsze. Doceniajmy i wspierajmy się nawzajem. Życzę wszystkim Paniom powodzenia!”

Kinga Nowakowska, członek zarządu i dyrektor operacyjna Grupy Capital Park, Laureatka Top Woman in Real Estate 2018 w kategorii Business management.

“Gorąco zachęcam wszystkie Panie do udziału w konkursie Top Woman in Real Estate, inicjatywie jednoczącej wspaniałe i odważne kobiety, które realnie wpływają na rozwój branży budownictwa i nieruchomości. Mam zaszczyt zasiadać w gronie Jury konkursu i bardzo się cieszę widząc, że coraz więcej kobiet rozwija swoje kariery i kompetencje właśnie w dziedzinie nieruchomości komercyjnych. My kobiety potrafimy robić rzeczy niezwykłe, wyróżniające się na różnych płaszczyznach życia i biznesu. Konkurs, do udziału w którym zachęcam, jest mocnym punktem promowania naszych umiejętności, zatem wyjdźmy przed szereg, podzielmy się swoimi sukcesami i pokażmy na co nas stać”.

Joanna Czapska, Managing Director Partners International Premium Real Estate Agency Warsaw & Tricity, Laureatka Top Woman in Real Estate 2019 w kategorii Residential Sales

“W pracy zawsze najważniejsze było dla mnie budowanie relacji opartych na zaufaniu i dążenie do najwyższej jakości obsługi klientów. Nagroda w konkursie Top Woman in Real Estate sprawiła mi ogromną radość, potwierdzając, że moje działania są wysoko oceniane. Dziś szczególnie, gdy życie stawia przed nami ciągle nowe wyzwania, z przyjemnością wracam myślami do momentu ogłoszenia wyników i wtedy wiem, że jako Top Woman dam sobie radę ze wszystkim. Polecam każdej Pani spróbowania swoich sił i pochwalenia się sukcesami.”

Monika Rajska-Wolińska MBA, MRICS Managing Partner | EMEA Board member, Laureatka Top Woman in Real Estate 2019 w kategorii Influencer of the Year

“Panie z natury są skromne, rzadko mówią o swoich sukcesach, nawet gdy mają ich wiele na swoim koncie. Dlatego potrzebne są inicjatywny takie, jak konkurs Top Woman in Real Estate, które dają pretekst do przeanalizowania osiągnieć kobiet działających w branży nieruchomości i stwarzają możliwość docenienia ich pracy, pomysłów i wprowadzanych innowacji. Pozdrawiam ciepło!”

Jadwiga Kuczewska HR Director EPP Polska, Laureatka Top Woman 2019 w kategorii Online Voting – Top Woman in Real Estate

“Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie Top Woman in Real Estate wszystkie SuperWomen, to doskonała okazja nie tylko do zmierzenia się z innymi fantastycznymi kobietami, ale również świetna możliwość do nawiązania nowych znajomości oraz wymiany doświadczeń zawodowych.  Ostatni czas jest dla naszej branży i kobiet szczególnie trudny, gdyż ze zdwojoną siłą musimy łączyć obowiązki domowe i zawodowe, tym bardziej zachęcam do wzięcia udziału w konkursie – czas zrobić coś dla siebie”.