O nas

Projekt Top Woman in Real Estate powstał z potrzeby promowania kobiet w branży nieruchomości i budownictwa. To jedyny w swoim rodzaju konkurs i gala, które wyróżniają kobiety osiągające sukcesy w tym sektorze w Polsce. Dowodem na potrzebę prowadzenia działań wspierających zawodowo kobiety jest też sukces Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate.

Dodatkowo specjalnie z myślą o wszystkich kobietach, dla których ważny jest rozwój osobisty i zawodowy powstała Akademia Top Woman. Prowadzimy także spotkania inspiracyjne z najważniejszymi kobietami z branży nieruchomości i budownictwa w Polsce.

Konkurs i Gala Top Woman in Real Estate

Projekt Top Woman in Real Estate powstał z potrzeby promowania kobiet w branży nieruchomości i budownictwa. To jedyny w swoim rodzaju konkurs i gala, które wyróżniają kobiety osiągające sukcesy w tym sektorze w Polsce. W tym roku uczestniczki startowały w 18 kategoriach, w tym 4 kategoriach specjalnych, w których wyłoniony został najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firma wspierająca kobiety, osobowość roku oraz Top Woman in Real Estate 2021.  Niezależne jury, składające się z prezesów i dyrektorów zarządzających firm z branży nieruchomości i budownictwa oraz laureatek poprzedniej edycji, wybrało po pięć Finalistek z 14 kategorii podstawowych. Ogłoszenie wyników konkursu obyło się podczas uroczystej Gali 30 oraz 31 sierpnia 2021. Start kolejnej edycji konkursu planowany jest na styczeń 2022.

Więcej o konkursie zajdziesz tutaj:

 

Program Mentoringowy Top Woman in Real Estate

Dowodem na potrzebę prowadzenia działań wspierających zawodowo kobiety jest też sukces Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate. Pierwsza edycja Programu wystartowała we wrześniu 2019 roku. W tym roku już po raz trzeci mentorzy, wśród których są najważniejsze osoby z branży nieruchomości i budownictwa, bezpłatnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem z uczestniczkami programu. Program podzielony jest na dwie ścieżki rozwoju: dla kobiet z minimum 3 letnim doświadczeniem w branży, oraz dla kobiet z minimum 7 letnim doświadczeniem zawodowym w branży. Celem programu jest wspieranie kobiet w rozwoju osobistym i zawodowym oraz promocja różnorodności w biznesie.

Więcej o programie znajdziesz tutaj:

Akademia Top Woman

Akademia Top Woman powstała z myślą o wszystkich kobietach, dla których ważny jest rozwój osobisty i zawodowy.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom oraz wymaganiom obecnego świata stworzyliśmy nowy projekt, który ma pomagać kobietom w zaplanowaniu swojej ścieżki zawodowej, rozwoju i awansie na stanowisko Top Managera.

W ramach Akademii zaproponujemy Wam kilka programów rozwojowych zarówno dla osób rozpoczynających swoją ścieżkę kariery, dla osób z średnim doświadczeniem, a także dla managerów.

Więcej o Akademii znajdziesz tutaj:

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Kontakt