O nas

Projekt Top Woman in Real Estate powstał z potrzeby promowania kobiet w branży nieruchomości i budownictwa. To jedyny w swoim rodzaju konkurs i gala, które wyróżniają kobiety osiągające sukcesy w tym sektorze w Polsce. Dowodem na potrzebę prowadzenia działań wspierających zawodowo kobiety jest też sukces Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate.

Dodatkowo specjalnie z myślą o wszystkich kobietach, dla których ważny jest rozwój osobisty i zawodowy powstała Akademia Top Woman. Prowadzimy także spotkania inspiracyjne z najważniejszymi kobietami z branży nieruchomości i budownictwa w Polsce.

Konkurs i Gala Top Woman in Real Estate

Projekt Top Woman in Real Estate powstał z potrzeby promowania kobiet w branży nieruchomości i budownictwa. To jedyny w swoim rodzaju konkurs i gala, które wyróżniają kobiety osiągające sukcesy w tym sektorze w Polsce. W 2023 roku odbyła VI edycja plebiscytu. Uczestniczki startowały w 17 kategoriach, w tym 4 kategoriach specjalnych, w których wyłoniony został najlepszy zespół zarządzany przez kobietę, firma wspierająca kobiety, osobowość roku oraz Top Woman in Real Estate 2023.  Niezależne jury, składające się z prezesów i dyrektorów zarządzających firm z branży nieruchomości i budownictwa oraz Laureatek poprzedniej edycji, wybrało po pięć Finalistek z 13 kategorii podstawowych. Ogłoszenie wyników konkursu obyło się podczas uroczystej Gali 15 czerwca 2023 r. VII edycja konkursu wystartuje w styczniu 2024 r,

Więcej o konkursie zajdziesz tutaj:

 

Program Mentoringowy Top Woman in Real Estate

Dowodem na potrzebę prowadzenia działań wspierających zawodowo kobiety jest też sukces Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate. Pierwsza edycja Programu wystartowała we wrześniu 2019 roku. W tym roku już po raz piąty mentorzy, wśród których są najważniejsze osoby z branży nieruchomości i budownictwa, bezpłatnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem z uczestniczkami programu. Program podzielony jest na trzy ścieżki rozwoju: dla kobiet z minimum 3 letnim doświadczeniem w branży, dla kobiet z minimum 7 letnim doświadczeniem zawodowym oraz dla kobiet z minimum 10-letnim doświadczeniem w branży. Celem programu jest wspieranie kobiet w rozwoju osobistym i zawodowym oraz promocja różnorodności w biznesie.

Więcej o programie znajdziesz tutaj:

Konferencja Top Woman Experience

7 marca z okazji Dania Kobiet odbyła się konferencja pt. Top Woman Experience – Kobieta Przyszłości. Wydarzenie miało miejsce w warszawskim Airport Hotel Okęcie i zebrało blisko 500 gości.

Podczas konferencji uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w inspirujących prelekcjach, panelu dyskusyjnym dotyczącym futurystycznej wizji zawodowej przyszłości „Jak podążać za zmianą i skorzystać z szans i możliwości rozwoju” oraz warsztatach z networkingu, jogi w biurze i jogi śmiechu.

Kolejna konferencja Top Woman Experience planowana jest na marzec 2024 r.

Więcej o Top Woman Experience znajdziesz tutaj:

 

Stowarzyszenie TOP WOMAN for women

Stowarzyszenie realizuje swój cel poprzez nieodpłatne: spotkania szkoleniowe i warsztaty dla kobiet, spotkania i warsztaty dla dziewczynek oraz dofinansowanie startu w olimpiadach dla uzdolnionych dzieci. Oferujemy sesje mentoringu kryzysowego. Stowarzyszenie odpowiada za organizację programów szkoleniowych oraz Programu Mentoringowego.

Więcej o Stowarzyszeniu znajdziesz tutaj:

 

Festiwal Mentoringu

15 dni otwartych spotkań mentorów z mentees 23.10-10.11. – program otwarty dla wszystkich kobiet, które potrzebują rozmowy z mentorem 1:1.

1 popołudnie inspiracyjnych wykładów i paneli dyskusyjnych w stylu TedEX dla uczestniczek programu mentoringowego IV i V edycji oraz dla osób, które chcą się zainspirować od naszych mówców i mentorów.

Uroczysta gala wręczenia certyfikatów i dyplomów Mentees oraz Mentorom biorącym udział w IV edycji Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate oraz powitanie uczestniczek V edycji, okazja do spotkania z ciekawymi osobami i networkingu.

Więcej o Festiwalu znajdziesz tutaj:

 

Książka JAK ZOSTAĆ TOP WOMAN

Publikacja przybliżająca 36 rozpoznawalnych i wyjątkowych kobiet polskiego rynku nieruchomości i budownictwa, które osiągnęły sukces w obszarach, którymi się zajmują.

W książce można przeczytać o kształtowaniu postaw ludzkich przez sukcesy i porażki, o wartościach jakie mogą im przyświecać oraz o wzorcach, z jakich warto czerpać. Historie tych kobiet pokazują, jak same rozwijały swe skrzydła, ale i jak można pomóc rozwinąć skrzydła innym.

Więcej o książce znajdziesz tutaj:

 

Akademia Top Woman

Akademia Top Woman powstała z myślą o wszystkich kobietach, dla których ważny jest rozwój osobisty i zawodowy.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom oraz wymaganiom obecnego świata stworzyliśmy nowy projekt, który ma pomagać kobietom w zaplanowaniu swojej ścieżki zawodowej, rozwoju i awansie na stanowisko Top Managera.

W ramach Akademii zaproponujemy Wam kilka programów rozwojowych zarówno dla osób rozpoczynających swoją ścieżkę kariery, dla osób z średnim doświadczeniem, a także dla managerów.

Więcej o Akademii znajdziesz tutaj:

 

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Kontakt