Pracujesz w branży nieruchomości i budownictwa? Z pasją rozwijasz swoje talenty? Pragniesz osiągać coraz większe sukcesy zawodowe, zachowując przy tym równowagę w życiu osobistym? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie.

Przedstawiamy Wam jedyny w swoim rodzaju konkurs dla kobiet, działających w branży nieruchomości w Polsce, które w ubiegłym roku odniosły sukces lub wyróżniły się na tle innych.

Jury oceni zarówno konkretne osiągnięcia, jak i szczególne umiejętności. Uhonorujemy kobiety z niemal wszystkich obszarów nieruchomości i budownictwa, w tym architektury, inżynierii, rozwoju, finansów, sprzedaży, pośrednictwa, marketingu i zrównoważonego rozwoju.

Top Woman of Real Estate to konkurs przygotowywany przez niezależną Radę Programową. Nagrody będą przyznawane przez Jury, złożone z autorytetów w branży nieruchomości. Wybrane osoby będą brały udział także w głosowaniu internautów.

Celem konkursu jest wyróżnienie kobiet i firm wspierających kobiety, ich promocja, upowszechnienie dobrych praktyk i relacji biznesowych w branży.

Zgłoszenia do konkursu w 2018 roku zostały zamknięte. Zapraszamy w kolejnych edycjach.

Znamy już Short Listę Pań, które zakwalifikowały się do finału, a także listę wyróżnionych firm. Wszystkie wybrane przez jury panie mają teraz szansę na zdobycie zaszczytnego tytułu Personality of the Year.

Tytuł przyznają internauci, a konkurs Top Woman to szansa na poznanie realnych opinii środowiska, w którym pracujemy.

Wsparcia wybranym kandydatkom  już można udzielać poprzez oddanie na nie głosów.