11. Dorota Jagodzińska-Sasson

11. Dorota Jagodzińska-Sasson

11. Dorota Jagodzińska-Sasson

Dorota Jagodzińska-Sasson od ponad 7 lat pełni funkcję Dyrektor Zarządzającej w Panattoni. Posiada 23-letnie doświadczenie w branży, zarówno w pozyskiwaniu nowych klientów, jak w zarządzaniu nieruchomościami przemysłowymi i magazynowymi. Przed dołączeniem do Panattoni m.in. przez ponad 15 lat pełniła funkcję członkini zarządu wszystkich spółek z Grupy Kapitałowej MLP Group S.A.

Dzięki zarządzanemu przez Dorotę zespołowi 30 osób Panattoni prowadzi inwestycje magazynowe i produkcyjne na tzw. rynkach wschodzących w całej Polsce. W samym 2021 r. Panattoni zrealizowało w tych lokalizacjach 999 tys. m2 powierzchni. Doprowadziła do finalizacji jednych z największych transakcji Panattoni w 2021 r. – dla Otto w Iłowie (119 tys. m kw.) i dla TEDi w Stargardzie (87 tys. m kw.).

Dorota Jagodzińska-Sasson ukończyła katedrę Studiów Humanistycznych na wydziale Anglistyki i Amerykanistyki Uniwersytetu Telawiwskiego. Tam też studiowała drugi kierunek na wydziale Telewizji i Filmu.

Angażuje się w wiele inicjatyw społecznych i charytatywnych. Założyła fundację On The Wild Side, której misją jest stworzenie azylu dla dzikich zwierząt pochodzących z cyrków lub nielegalnego handlu.