11. Olga Durawa

11. Olga Durawa

11. Olga Durawa

Olga Durawa – Counsel – Greenberg Traurig Nowakowska-Zimoch Wysokiński

Olga Durawa jest radcą prawnym z ponad 10-letnim doświadczeniem w pracy w kancelariach prawnych, która do zespołu nieruchomości kancelarii Greenberg Traurig dołączyła w 2015 roku. W 2023 roku awansowała na stanowisko Counsel.
Olga koncentruje się na zagadnieniach związanych z prawem nieruchomości. Reprezentuje klientów przy transakcjach sprzedaży i nabycia nieruchomości oraz związanej z nimi restrukturyzacji, a także przy projektach inwestycyjnych, w tym w transakcjach typu joint venture. Doradza w obszarach związanych z analizą stanu prawnego i faktycznego nieruchomości, użytkowaniem wieczystym, postępowaniami wieczystoksięgowymi i administracyjnymi, decyzjami administracyjnymi, roszczeniami reprywatyzacyjnymi, planowaniem przestrzennym i umowami najmu. Pracuje z inwestorami zagranicznymi i krajowymi. Ostatnio doradzała głównie przy w projektach w sektorze biurowym i logistycznym.
Wśród osiągnięć Olgi należy wymienić proaktywne zdobywanie nowych zleceń na rzecz kancelarii i samodzielne prowadzenie transakcji dla klientów z sektora logistycznego i biurowego.
Prywatnie Olga jest miłośniczką gór, zarówno w wersji letniej jak i zimowej. Interesuje się motoryzacją i spadochroniarstwem.