21. Katarzyna Litwin

21. Katarzyna Litwin

21. Katarzyna Litwin

Katarzyna Litwin – Leasing Director – z ponad 9 letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości komercyjnych.

Związana z firmą 7R, jest odpowiedzialna za wynajem powierzchni magazynowo – produkcyjnych w Warszawie oraz rejonie Polski Centralnej. Do jej zadań należy kompleksowa obsługa procesów najmu, również przy projektach z niestandardowymi rozwiązaniami dla branży magazynowej. Katarzyna dba o długotrwałe utrzymywanie relacji i współpracę z klientami oraz kreuje siatkę klientów. Poza zadaniami z zakresu najmu nieruchomości chętnie angażuje się w działania CSR, wspiera rozwiązania proekologiczne wdrażane w ramach nieruchomości, które wynajmuje. Aktywnie promuje magazyny, którymi się zajmuje oraz wspiera działania marketingowe.

Katarzyna swoje doświadczenie zawodowe zdobywała jako Leasing Manager w Dziale Asset Services w firmie Cushman & Wakefield gdzie współpracowała z funduszami inwestycyjnymi. Pracowała także jako Negocjator w dziale Powierzchni Magazynowych i Przemysłowych w CBRE.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Gospodarka Przestrzenna, ukończyła także podyplomowe studia z zakresu Wyceny Nieruchomości na Politechnice Warszawskiej.