25. Ewelina Mikołajczewska

25. Ewelina Mikołajczewska

25. Ewelina Mikołajczewska

Ewelina posiada 14-letnie doświadczenie w branży nieruchomości i budownictwa. Do HB Reavis dołączyła w 2014 roku. Obecnie odpowiada za realizację kampusu biurowego Forest. Drugi największy projekt firmy w Warszawie i jeden z największych tego typu w Europie, posiada certyfikat BREEAM na poziomie „Excellent”, pierwszy w Polsce certyfikat BREEAM Communities oraz precertyfkat WELL.

Wcześniej, jako Project Manager uczestniczyła w procesie inwestycyjnym projektu HB Reavis w Łodzi, prowadząc go od koncepcji architektonicznej do uzyskania prawomocnego pozwolenia na budowę. W tej samej roli wspierała też realizację Varso Place, odpowiadając m.in. za wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Z kolei jako Fit-Out Manager uczestniczyła w realizacji około 20 tys. mkw. przestrzeni pracy dla kluczowych klientów HB Reavis, takich jak Diebold Nixdorf, Nielsen czy Zdrofit.

Przed dołączeniem do HB Reavis pracowała w Strabag jako specjalista ds. przygotowania produkcji oraz inżynier budowy. Jest absolwentką Politechniki Gdańskiej na kierunku Budownictwo oraz studiów podyplomowych z zakresu bezpieczeństwa budowli w Wyższej Szkole Służby Pożarniczej w Warszawie.