42. Marzena Taube

42. Marzena Taube

42. Marzena Taube

Marzena Taube może się pochwalić ponad 11- letnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Niemalże od samego początku związana z marką 7R, deweloperem specjalizującą się w dostarczaniu klientom ekologicznych i innowacyjnych powierzchni magazynowo-produkcyjnych.

Marzena ukończyła studia na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji , zdobywając tytuł magistra inżyniera. Jako Leasing Director odpowiada za komercjalizację powierzchni w obiektach dewelopera w Polsce północnej – zarówno w parkach wielkopowierzchniowych typu big box, jak też magazynach typu City Park i City Flex. W zakres jej obowiązków wchodzi aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów, a także przygotowanie, negocjowanie oraz finalizowanie umów najmu. Prowadzi projekty dla najemców odpowiadając za przystosowanie powierzchni do niestandardowych wymagań, wśród których coraz częściej pojawiają się rozwiązania proptech.

W portfolio jej klientów znajdują się takie marki jak BBK właściciela Home & You , LPP, Frisco, Rtv Euro Agd, Dovista. 2021 rok był rekordowym rokiem dla 7R pod względem wybudowanej i wynajętej powierzchni. Sukces firmy w zakresie leasingu to także w dużej mierze zasługa Marzeny.