49. Dorota Wiśniewska

49. Dorota Wiśniewska

49. Dorota Wiśniewska

Dorota Wiśniewska -otwarta na ludzi, energiczna i inspirująca liderka. Menedżer i kobieta sukcesu. Od lat działająca na rzecz wzmocnienia formalnej pozycji facility managementu w strukturach korporacji, zachęcająca swoje koleżanki i kolegów po fachu do “wychodzenia z cienia” ich organizacji i przejmowania roli liderów zmian. Prelegentka na wielu wydarzeniach branżowych, chętnie dzieląca się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Swoją przygodę z nieruchomościami i FMem zaczynała od branży hotelarskiej (Hotel Victoria, hotele Gromada) by później rozwijać się w ramach PTC (sieć Era / T-Mobile) oraz Ruch S.A. Dziś, jako Dyrektor Biura Administracji PKP Energetyka odpowiada m.in. za portfel ok. 200 obiektów infrastrukturalnych tej firmy, dodatkowo współpracując przy zarządzaniu ponad 1500 obiektami energetycznymi oraz jedną z największych i różnorodnych flot samochodowych

Jej misją jest wspieranie transformacji firm poprzez tworzenie sprawnie działających struktur wsparcia biznesu, zapewnienie optymalnego środowiska pracy oraz dostarczanie nowoczesnych narzędzi. Choć przedmiotem jej działalności są nieruchomości a celem efektywność ekonomiczna to najważniejsi są pracownicy oraz klienci.