AC Hotels Kraków

AC Hotels Kraków

AC Hotels Kraków

Doskonała lokalizacja, wspaniałe widoki, 300 komfortowych pokoi i apartamentów, przestronna restauracja z letnim ogrodem, nowoczesna przestrzeń konferencyjna, wyjątkowe SPA z basenem i brodzikiem dla dzieci, magiczny Kids Club i wiele innych udogodnień dla rodzin. Obiekt mieści się zaledwie 50 metrów od największego w Krakowie terenów zielonych, w samym sercu miasta.

Pokój standardowy

Nowoczesne wnętrza o powierzchni od 25-42 m2. Wyposażone w ekspres do kawy oraz zestaw do parzenia herbaty. Każdy z pokoi ma deskę do prasowania i żelazko oraz posiada szereg udogodnień (między innymi: bezpłatne WIFI, sejf, klimatyzacja).

The perfectly precise hotel

  • Lokalizacja w centrum, wśród zieleni
  • 8 sal konferencyjnych
  • restauracja Sobre Mesa ze stacją live cooking
  • Aliento SPA – basen, sauny, masaże i zabiegi
  • Kids Club – największa hotelowa przestrzeń dla dzieci w Krakowie
  • Parking podziemny na 114 samochodów
  • 3 miejsca parkingowe dla autokarów

Twój event w Krakowie

Zorganizuj swoje ważne wydarzenie korzystając z naszych wielofunkcyjnych sal konferencyjnych ze światłem dziennym, dostępem do ogrodu i możliwością podziału przestrzeni. Profesjonalny sprzęt, nietuzinkowe rozwiązania, pyszna kuchnia i doskonała obsługa zachwycą najbardziej wymagających organizatorów oraz uczestników spotkań – niezależnie czy planujesz kameralne spotkanie na tarasie z niepowtarzalnym widokiem,  czy konferencje do 300 osób.

Odpocznij i zrelaksuj się!

Strefa SPA to nie tylko zabiegi i masaże. To także rozbudowana strefa basenowa – główny basen o wymiarach 12x17m i głębokości 1,4m, jacuzzi, sauny oraz brodzik dla dzieci.
Kontakt:
AC Hotel by Marriott Krakow
al. 3 Maja 51,Kraków, 30-062