Agnieszka Kamińska

Agnieszka Kamińska

Agnieszka Kamińska

Osoba o niezwykłym charakterze i osobowości twórczej. Pełna zapału i samorealizacji. Ambitna i konsekwentna w realizacji celów. Od 12 lat prężnie działa na rynku nieruchomości wciąż rozwijając swoją działalność. Firmę Agis Nieruchomości założyła w 2005 roku. Podczas studiów podjęła decyzję, aby dodatkowo uzyskać państwową licencję zarządcy nieruchomości, a następnie pośrednika w obrocie nieruchomościami. Miała wówczas pomysł na stworzenie firmy z mocnymi polskimi fundamentami, który urealniła.  Dziś jest  znaczącą Spółką na rynku i wciąż się rozwija. Prowadzi duże portfele nieruchomości komercyjnych na terenie całej Polski ,świadcząc usługi zarządzania oraz serwisu technicznego czyli Property & Facility Management zapewniając serwis mobilny oraz zdalny help desk 24h. W 2015 roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów  oraz chcąc zapewnić usługę w pełnym zakresie podjęła decyzję o poszerzeniu działalności o ochronę osób i mienia, wybudowaniu stacji monitoringowej i zapewnieniu patroli interwencyjnych.

Firma, którą stworzyła Agnieszka Kamińska wyróżnia się na tle konkurencji jakością i kompleksowością świadczonych usług. Zdobytą wiedzę na przestrzeni lat wykorzystała w praktyce, tworząc coraz to lepsze rozwiązania. Usługi realizowane przez firmę Agnieszki Kamińskiej obejmują wiele dyscyplin zapewnianiających funkcjonalność środowiska zbudowanego, poprzez integrację ludzi, miejsca, procesów i technologii.

Celem Agnieszki Kamińskiej jest rozwijanie usług na terenie całej Polski. Konsekwentnie to realizuje – obecnie posiada już 7 oddziałów w Polsce. Poza tym poszerzyła zakres usług i nie ogranicza się jedynie do zarządzania nieruchomościami i obsługi technicznej, ale dodatkowo firma zapewnia bezpieczeństwo poprzez usługi ochrony osób i mienia.