Agnieszka Kamińska

Agnieszka Kamińska

Agnieszka Kamińska

Osoba o niezwykłym charakterze i osobowości twórczej. Pełna zapału i samorealizacji. Ambitna i konsekwentna w realizacji celów. Od 16 lat prężnie działa na rynku nieruchomości wciąż rozwijając swoją działalność. Firmę AGIS Nieruchomości założyła w 2005 roku. Podczas studiów podjęła decyzję, aby dodatkowo uzyskać państwową licencję zarządcy nieruchomości, a następnie pośrednika w obrocie nieruchomościami. Miała wówczas pomysł na stworzenie firmy z mocnymi polskimi fundamentami, który urealniła.  Dziś jest znaczącą Spółką AGIS MANAGEMENT GROUP na rynku i wciąż się rozwija. Prowadzi duże portfele nieruchomości komercyjnych na terenie całej Polski, świadcząc usługi zarządzania oraz serwisu technicznego czyli Property & Facility Management. Zapewniając serwis mobilny oraz zdalny help desk 24h obsługuje również dużych klientów sieciowych rozproszonych w całej Polsce. W 2015 roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz chcąc zapewnić usługę w pełnym zakresie podjęła decyzję o poszerzeniu działalności o ochronę osób i mienia, wybudowaniu stacji monitoringu i zapewnieniu patroli interwencyjnych.

Firma, którą stworzyła Agnieszka Kamińska wyróżnia się na tle konkurencji jakością i kompleksowością świadczonych usług. Zdobytą wiedzę na przestrzeni lat wykorzystała w praktyce, tworząc coraz to lepsze rozwiązania. Usługi realizowane przez firmę Agnieszki Kamińskiej obejmują wiele dyscyplin zapewniających funkcjonalność środowiska zbudowanego, poprzez integrację ludzi, miejsca, procesów i technologii.

Celem Agnieszki Kamińskiej jest rozwijanie usług na terenie całej Polski. Konsekwentnie to realizuje – obecnie posiada już 10 oddziałów w Polsce. Poza tym poszerzyła zakres usług i nie ogranicza się jedynie do zarządzania nieruchomościami i obsługi technicznej, ale dodatkowo jako pierwsza firma komercyjna w Polsce dokonała synergii usług FM i ochrony przez wspólną platformę dyspozytorką czuwająca 24h nad wszystkim projektami. 

2 stycznia 2019 powołała grupę doradczą dla zarządu AGIS, którą tworzą Specjaliści z najbardziej znanymi nazwiskami w branży Facility Management w Polsce. Posiadając wspólny cel przygotowują usługę dla Inwestorów oraz Projektantów polegającą na doradztwie eksploatacyjnym nieruchomości opartym na doświadczeniu zebranym podczas ponad 40 letniej pracy zawodowej.