Agnieszka Krzekotowska

Agnieszka Krzekotowska

Agnieszka Krzekotowska

Agnieszka dołączyła do Colliers w 2009 roku. Od samego początku pracuje w Dziale Zarządzania Nieruchomościami – najpierw zajmowała stanowisko zarządcy nieruchomości, a następnie dyrektora odpowiedzialnego za relacje z klientami.

Od 2018 r. pełni funkcję dyrektora działu. Na początku 2020 roku została także partnerem Colliers International i współtworzy strategię firmy.

Agnieszka posiada ponad 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych.

Współpracowała z największymi funduszami działającymi na polskim rynku, takimi jak: Patrizia, Union Investment, Tristan Capital Partners i Allianz.

Od 2015 r. Agnieszka jest członkiem prestiżowej Royal Institution for Chartered Surveyors (RICS) i członkiem panelu doradczego w Polsce.

Jest absolwentką Leadership Academy for Poland.

Jako dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Agnieszka kieruje zespołem ponad 95 doświadczonych specjalistów i zarządza portfelem nieruchomości w Warszawie i 6 miastach regionalnych w Polsce.

Do jej obowiązków należy rozwój działalności w zakresie zarządzania nieruchomościami, w tym pozyskiwanie nowych projektów oraz poszukiwanie technologii i rozwiązań w celu rozszerzenia obecnego zakresu usług firmy.