Agnieszka Krzekotowska

Agnieszka Krzekotowska

Agnieszka Krzekotowska

Agnieszka dołączyła do Colliers w 2009 roku. Od samego początku pracuje w Dziale Zarządzania Nieruchomościami – najpierw zajmowała stanowisko zarządcy nieruchomości, a następnie dyrektora odpowiedzialnego za relacje z klientami.

Od 2018 r. pełni funkcję dyrektora działu. Na początku 2020 roku została także Partnerem Colliers International i współtworzy strategię firmy.

Agnieszka posiada ponad 15-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych.

Współpracowała z największymi funduszami działającymi na polskim rynku, takimi jak: DWS, Union Investment, Tristan Capital Partners, KGAL, Generali czy Allianz.

Od 2015 r. Agnieszka jest członkiem prestiżowej Royal Institution for Chartered Surveyors (RICS) i członkiem panelu doradczego w Polsce.

Jest absolwentką prestiżowego programu edukacyjnego Leadership Academy for Poland.

Jako dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Agnieszka kieruje zespołem około 100 doświadczonych specjalistów i zarządza portfelem nieruchomości komercyjnych w Warszawie i 6 miastach regionalnych w Polsce, współpracując z około 30 klientami instytucjonalnymi z całego świata.

Agnieszka jest też członkiem EMEA Executive Committee Property Management, pracując wspólnie z ekspertami z Holandii, Finlandii i UK nad strategią i kierunkami rozwoju Property Management w Colliers.

Do jej obowiązków należy rozwój działalności w zakresie zarządzania nieruchomościami, w tym pozyskiwanie nowych projektów oraz poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań w celu rozszerzenia obecnego zakresu usług firmy.

Agnieszka wzięła udział w II edycji Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate i jako Mentor wspierała kobiety w rozwoju osobistym i zawodowym.

Została także laureatką konkursu Top Woman in Real Estate 2020 w kategorii Asset & Property management.