Agnieszka Krzekotowska

Agnieszka Krzekotowska

Agnieszka Krzekotowska

Agnieszka dołączyła do Colliers w 2009 roku. Od samego początku pracuje w Dziale Zarządzania Nieruchomościami – najpierw zajmowała stanowisko zarządcy nieruchomości, a następnie dyrektora odpowiedzialnego za relacje z klientami.

Od 2018 r. pełni funkcję dyrektora działu. Na początku 2020 roku została Partnerem Colliers i współtworzy strategię firmy. Od sierpnia 2021 Agnieszka jest także Członkiem Zarządu. Wraz z początkiem roku 2022 Agnieszka uzyskała tytuł Senior Partner.

Agnieszka posiada ponad 17-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych.

Współpracuje z największymi funduszami działającymi na polskim rynku.

Od 2015 r. Agnieszka jest członkiem prestiżowej Royal Institution for Chartered Surveyors (RICS).

Jest absolwentką prestiżowego programu edukacyjnego Leadership Academy for Poland.

Jako dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Agnieszka kieruje zespołem około 100 doświadczonych specjalistów i zarządza portfelem nieruchomości komercyjnych w Warszawie i 7 miastach regionalnych w Polsce, współpracując z około 40 klientami instytucjonalnymi z całego świata.

Agnieszka jest też członkiem EMEA Executive Committee Property Management, pracując wspólnie z ekspertami z Holandii, Finlandii i UK nad strategią i kierunkami rozwoju Property Management w Colliers.

Do jej obowiązków należy rozwój działalności w zakresie zarządzania nieruchomościami, w tym pozyskiwanie nowych projektów oraz poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań w celu rozszerzenia obecnego zakresu usług firmy.

Agnieszka wzięła udział w II oraz III edycji Programu Mentoringowego Top Woman in Real Estate i jako Mentor wspierała kobiety w rozwoju osobistym i zawodowym.

Została także laureatką konkursu Top Woman in Real Estate 2020 w kategorii Asset & Property management.

Agnieszka prowadzi wykłady na studiach podyplomowych Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Zarządzanie nieruchomościami i projektami deweloperskimi.