Anna Malarczyk-Arcidiacono

Anna Malarczyk-Arcidiacono

Anna Malarczyk-Arcidiacono

Wykwalifikowana ekspertka z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży nieruchomości, prywatnie żona Sycylijczyka i mama dwójki dzieci. Anna jest magistrem architektury Politechniki Krakowskiej, certyfikowanym project managerem i należy do polskiej Izby Architektów.

Obecnie, jako Dyrektor Projektu w Echo Investment, zarządza procesem realizacji ok. 170.000 m2 projektów mieszkaniowych oraz jednym z flagowych multifunkcyjnych projektów Echo – Fuzja w Łodzi. Projekt jest rewitalizacją historycznej fabryki włókienniczej Scheiblera, na powierzchni ok 90.000 m2 łączy w sobie funkcje mieszkaniową, biurową, handlową, usługową i rozrywkową.

W swojej roli odpowiada za budżet i harmonogram projektu, raportuje postępy inwestycji oraz realizację założeń finansowych, zarządza ryzykiem i koordynuje pracę cross-funkcyjnego zespołu 40 specjalistów.

Wcześniej, pracując w Budapeszcie, zajmowała się umacnianiem pozycji firmy na rynku węgierskim i zarządzała kilkoma projektami komercyjnymi zlokalizowanymi w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Do największych osiągnięć zawodowych Anny należą:

  • Otwarcie I wzmocnienie pozycji regionalnego centrum handlowego Nova Park w Gorzowie Wielkopolskim, późniejsza sprzedaż projektu do funduszu jako Dyrektor Zarządzająca Futureal w Polsce
  • Przygotowanie procesu realizacji I wynajmu multifunkcyjnego projektu Mundo w Budapeszcie dla Echo Investment
  • Rozwój portfolio sklepów I magazynów sieci dyskontów spożywczych Plus w Polsce dla grupy Tengelmann

W swojej karierze zarządzała zespołami projektowymi crossfukcyjnymi i międzynarodowymi, tworzonymi z zasobów wewnętrznych oraz podwykonawców. Uwielbia łowić talenty, wspierać ich rozwój i obserwować jak samodzielnie rozwijają skrzydła.