Hanna Milczarek

Hanna Milczarek

Hanna Milczarek

Hanna Milczarek – przez ostatni rok  była odpowiedzialna za doradztwo inwestycyjne, sprzedaż oraz zakup projektów inwestycyjnych i pozyskiwanie finansowania pod projekty deweloperskie w BNP Paribas Real Estate. Od września 2020 pełni funkcję Dyrektora Inwestycyjnego w firmie doradztwa na rynku nieruchomości komercyjnych – Rock Estate Poland.

Posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze bankowym i inwestycyjnym. Przez lata zajmowała się obsługą inwestycyjną i kredytową w sektorze nieruchomości w takich instytucjach bankowych jak: Swedbank, Creditanstalt Poland S.A., Citibank Poland S.A. i BPH S.A. (HVB Group), gdzie finansowała wiodące projekty na rynku nieruchomości. Pełniła również funkcję Dyrektor Zarządzającej brytyjskich funduszy inwestujących w nieruchomości tj. First Property Poland Sp. z o.o. Prze wiele lat pełniła funkcję Dyrektora Inwestycyjnego w firmie doradczej na rynku nieruchomości AXI IMMO Group sp. z o.o.

W jej prawie 25-letniej zawodowej karierze pełniła funkcje kierownicze zarządzając profesjonalnymi zespołami pracowników skutecznie pozycjonując je na rynku w celu osiągnięcia sukcesu. Laureatka konkursu Top Woman in Real Estate za rok 2020 w kategorii Sprzedaż Komercyjna, członkini globalnej organizacji SIOR.