Hotel Narvil Conference & Spa

Hotel Narvil Conference & Spa

Hotel Narvil Conference & Spa

Hotel Narvil Conference & Spa to połączenie eleganckiego hotelu, nowoczesnego centrum konferencyjnego i ekskluzywnego SPA.

Filozofia Hotelu

Hotel Narvil Conference & Spa to zainspirowane naturą designerskie miejsce biznesowych spotkań oraz indywidualnego relaksu. Narvil to nowoczesny hotel, innowacyjne centrum konferencyjne i ekskluzywne spa. Doskonała lokalizacja pod Warszawą u ujścia Bugu do Narwi, dyskretna i zaciszna atmosfera leśnej okolicy oraz bogaty wybór atrakcji i możliwości wypoczynku tworzą niezwykłą ofertę hotelu. To miejsce obdarzone energią pochodzącą wprost z natury. Hotel powstał z zachowaniem szacunku i w pełnej harmonii z otaczającą go przyrody, a w jego przestrzeniach są wyeksponowane niecodzienne nawiązania architektoniczne do dwóch symboli – żywiołu wody i spokoju lasu.

Hotel Narvil to nie tylko piękne otoczenie, przestronne pokoje i luksusowe apartamenty czy komfortowe wnętrza konferencyjne pod Warszawą. To również wykwintna kuchnia wielokrotnie nagradzanej Restauracji Aruana, która odpowiada na potrzeby wyrafinowanych smakoszy. Niagara Spa to prawdziwa oaza ciszy i relaksu. Doświadczeni terapeuci pracują na najwyższej jakości naturalnych kosmetykach oraz korzystają z profesjonalnych technik zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych. Nawet krótki pobyt day spa w jednym z 12 designerskich gabinetów będzie wartościowym czasem niezwykłej odnowy dla ciała i ducha.

Atrakcje w hotelu

Szeroki wybór atrakcji outdorowych, jak i położonych wewnątrz hotelu sprawia, że w Hotelu Narvil nie ma czasu na nudę. Dla aktywnych i chcących wypocząć, dla dorosłych i najmłodszych – sprawdź naszą ofertę atrakcji i spędź czas nad Narwią tak, jak lubisz najbardziej.

Zobacz więcej

Piękne zielone otoczenie i doskonała lokalizacja tworzą idealne miejsce do organizacji wydarzeń biznesowych oraz spędzania czasu wolnego z rodziną i przyjaciółmi. Odkryj możliwości Hotelu Narvil Conference & SPA.

Poznaj oferty specjalne

 

Strona: https://www.hotelnarvil.pl/

Kontakt:

hotel@hotelnarvil.pl

+48 22 566 10 00