Jadwiga Kosińska

Jadwiga Kosińska

Jadwiga Kosińska

Od września 2017 roku jestem związana z HB Reavis Construction – częścią międzynarodowej firmy specjalizującej się w tworzeniu przestrzeni pracy. Mam przyjemność kierować ponad 50-osobowym zespołem nadzorującym budowę wszystkich inwestycji HB Reavis w Polsce, w tym tej najważniejszej – kompleksu Varso Place w Warszawie, obejmującego 310-metrowy, najwyższy w Unii Europejskiej, wieżowiec Varso Tower.

Wcześniej, poznawałam tajniki sztuki budowlanej w HOCHTIEF Polska, a następnie w Vastint Poland. Jestem absolwentką kierunku Inżynieria Lądowa na Politechnice Warszawskiej oraz studiów Executive MBA na Uniwersytecie Illinois w Urbana Champaign.

Moją dewizą jest praca zespołowa oraz szacunek do każdej osoby i zadania. Wierzę, że tylko takie nastawienie prowadzi do sukcesu – zarówno osobistego, jak i całej organizacji. Pracując z zaangażowanym zespołem można rozwiązać każdy problem.

Życie nie składa się tylko z obowiązków zawodowych, często więc sprawdzam wiatrową prognozę pogody i spędzam weekendy na Półwyspie Helskim. Kitesurfing, obcowanie z wodą i wiatrem to moja pasja, coś co daje mi energetyczny impuls do działania.