Joanna Iwanowska-Nielsen

Joanna Iwanowska-Nielsen

Joanna Iwanowska-Nielsen

Joanna posiada Akredytacją Indywidualną Mentora i Coacha EIA EMCC Global na poziomie Practitioner i we wrześniu 2022 dołączyła tym samym do grona 83 liderów mentoringu w Polsce z tym prestiżowym potwierdzeniem kompetencji mentoringowych.

 Mając w swojej karierze stanowiska kierownicze wyższego szczebla i stanowiska operacyjne z silnym komponentem przywództwa zespołowego, zbudowała solidne podstawy dla swojego mentoringu biznesowego i doradztwa kariery. Jest aktywnym Mentorem od 7 lat: zarówno w organizacjach jak i w kontraktowanych sesjach indywidualnych.

 Jej podstawowe podejście do mentoringu w każdym procesie koncentruje się na dopasowanym, elastycznym, terminowym i ‘bardzo osobistym dążeniu do samorozwoju’, zawsze z poczuciem komfortu i szacunku Mentee. Dogłębne zrozumienie potrzeb Mentee, oczekiwań i dostrzeżenie ograniczeń to zawsze podstawa. Mocno wierzy w komunikację będącą głównym elementem udanych i pełnych szacunku relacji biznesowych i prywatnych; szczególnie w zróżnicowanych, międzykulturowych środowiskach.

Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w sprzedaży, restrukturyzacji i komunikacji oraz zarządzaniu międzynarodowymi projektami typu B2B oraz B2C. Z głębokim doświadczeniem na rynku nieruchomości działa na nim aktywnie nadal.

Jest jedyną Polką, która jest członkiem rady nadzorczej duńskiej spółki giełdowej (Cemat A/S), jest członkiem zarządu WildaNova Sp. z o.o. oraz Zrównoważone Małkowo Sp.o.o.

Pracowała m.in. jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Eko-Park SA, Sales Executive Manager w UBM Polska, Senior Consultant w REAS, odpowiedzialna za projekty doradcze w Europie Centralnej i Środkowej, Dyrektor Zarządzający CEREAN (Central European Real Estate Associations Network) oraz Sales & Marketing Director w Deniz Investment.

Równolegle, jest założycielem i Partnerem Zarządzającym Nolta Career Experts, butiku rekrutacyjno-mentoringowego, oferującego usługi wspierające dobór kadr dla firm i projektów z wielu sektorów gospodarki, a także indywidualny Mentoring Kariery.

Od 2006 jest jednym z Fundatorów think-tanku EIN (Europejski Instytut Nieruchomości).

Studiowała na wydziale Organizacja i Zarządzanie HZ w Szkole Głównej Handlowej (wcześniej SGPiS). Autorka artykułów do międzynarodowych publikacji oraz prelegent i moderator na spotkaniach biznesowych i konferencjach branżowych dotyczących rynku nieruchomości w krajach europejskich.

Platformy w których Joanna jest obecna to ‘Biznes w Kobiecych Rękach’ fundacji Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Fundacja Liderek Biznesu EY, Expertki Razem oraz amerykańska Kidsave.

Jest członkiem WIREP (Women in Real Estate Poland), oraz członkiem komisji rewizyjnej IFMA (International Facility Management Association).

Jeździ konno, dużo podróżuje, uczy się języka duńskiego, bardzo dobrze gotuje.