50. Joanna Krawczyk-Nasiłowska

50. Joanna Krawczyk-Nasiłowska

50. Joanna Krawczyk-Nasiłowska

Joanna Krawczyk-Nasiłowska od jedenastu lat kieruje działem prawnym w Ghelamco Poland, firmie będącej liderem na rynku nieruchomości komercyjnych. Jako General Counsel jednego z największych deweloperów w kraju, nadzoruje obsługę prawną spółek z grupy. W 2017 i 2018 r. jej zespół negocjował umowy związane ze sprzedażą nieruchomości biurowych o łącznej wartości prawie 470 mln euro, a jednocześnie był zaangażowany w przygotowanie umów najmu niemal 130 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej. Te dane pokazują skalę wyzwań, jakie Joanna podejmuje w swoim życiu zawodowym.

Joanna zdobyła uznanie w środowisku prawniczym. W 2017 r. znalazła się w międzynarodowym zestawieniu The Legal 500 GC Power List wśród 30 najbardziej wpływowych prawników przedsiębiorstw oraz została finalistką konkursu Lider Prawników Przedsiębiorstw.

W codziennej pracy wspiera swoich pracowników w decyzjach zawodowych i osobistych, dba też o dobrą atmosferę w zespole, którego zdecydowaną większość (80%) stanowią kobiety. Ceni profesjonalizm i uczciwość, zawsze najwięcej wymaga od siebie. Prywatnie miłośniczka żagli i Mazur.

KUP BILET