Joanna Plaisant

Joanna Plaisant

Joanna Plaisant

Joanna ukończyła prawo w Warszawie. Podczas studiów prawniczych równolegle uczęszczała na wykłady w ramach Studium Generale Europa. Po uzyskaniu tytułu magistra prawa wyjechała do Berlina, gdzie na Uniwersytecie Humboldt zdobyła tytuł LLM. Podczas pobytu w Berlinie współpracowała z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w departamencie Doradztwa Europejskiego.

Joanna rozpoczęła swoją karierę pracując na terytorium Grecji w firmie zajmującej się eksportem towarów greckich do krajów europejskich. Po powrocie do Polski dołączyła do zespołu międzynarodowej firmy w branży nieruchomości.

Po ukończeniu szeregu kursów w USA oraz Europie, jej rola jako manager ds. rozwoju objęła także trening i coaching agentów nieruchomości w Polsce. W niedługim czasie Joanna objęła stanowisko Dyrektora Regionalnego odpowiedzialnego za rozwój placówek firmy w Polsce.

Joanna jest prawnikiem oraz pośrednikiem z międzynarodowym doświadczeniem w organizacjach związanych z rynkiem nieruchomości oraz firmach franczyzowych.

Od 4 lat pracuje jako Country Manager dla polskiego oddziału RICS, koncentrując swoje działania na rozwijaniu organizacji, pozyskiwaniu nowych członków, współpracy z lokalnymi instytucjami, promowaniu standardów zawodowych i etycznych RICS oraz obsłudze sieci profesjonalistów RICS w Polsce.