Małgorzata Wilczek

Małgorzata Wilczek

Małgorzata Wilczek

Chief Commercial Officer Poland & Baltics

ISS Facility Services

Małgorzata od 20 lat związana jest z branżą utrzymania nieruchomości komercyjnych (Facility Management) z doświadczeniem w międzynarodowych korporacjach. Nabytą przez lata wiedzę operacyjną od 2010 roku wykorzystuje w pozycjonowaniu brandów, zwiększaniu udziałów w rynku i budowaniu strategii rozwoju jako dyrektor sprzedaży i marketingu. Zorientowany na cel manager o mocnych kompetencjach przywódczych. Skupiona na budowaniu opartych o technologię i efektywnych ekonomicznie konceptów obsługi nieruchomości.

Od 2018 roku związana z ISS gdzie odpowiada za wzrost organiczny oraz strategie marketingu i komunikacji w Polsce i na Bałtykach. Do jej obowiązków należy budowanie, wdrażanie i realizowanie długofalowej strategii sprzedaży, wprowadzanie na rynek nowych konceptów, technologii i produktów, rozwój współpracy z Key Account’ami.

Aktywnie wspiera rozwiązania w zakresie ekologii, zrównoważonego rozwoju i nowych technologii. Oddana obserwatorka nowych trendów w branży Real Estate.

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Filologia Germańska. Pasjonatka budowania silnych, zmotywowanych zespołów i inspirowania do rozwoju osobistego w każdym obszarze. Promotorka szacunku, równych szans, równych praw, równych możliwości.

Prywatnie mama dwóch nastoletnich Synów, zafascynowana ludźmi niepoprawna optymistka, miłośniczka żeglarstwa, filmu i sztuki w szczególności nowoczesnej.