Marta Zawadzka

Marta Zawadzka

Marta Zawadzka

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w branży nieruchomości na rynku polskim i europejskim, szczególnie w obszarze procesów najmu oraz asset managementu. Prowadzi procesy najmu dla wiodących deweloperów, projektów handlowych i biurowych, z sukcesem realizując postawione cele.

Obecnie pełni funkcję Dyrektora Najmu w Yareal Polska, gdzie jest odpowiedzialna za najem portfela nieruchomości tego dewelopera w Polsce. Jej wiedza i umiejętności w zakresie koordynacji procesów najmu powierzchni biurowych i handlowych, współpracy z agentami oraz zarządzania procesami marketingu przyczyniły się do sukcesu zarówno obecnego pracodawcy, jak i poprzednich – takich jak Neinver Polska (International Leasing Director), TriGranit (Head of Retail Leasing Europe) i Avestus Real Estate (Leasing Director na rynkach regionalnych). Od lat jest liderem zespołu najmu. W swojej pracy ma przyjemność rozwijać talenty jak i współpracować z osobami z wieloletnim stażem pracy. Różnorodność doświadczeń jak i nowe spojrzenia, dają jej obraz wielowymiarowości form współpracy i akceptacji różnych sposobów pracy.

Jest autorką artykułów publikowanych w czasopismach branżowych i regularnie występuje jako prelegentka na konferencjach i spotkaniach biznesowych, gdzie dzieli się swoją wiedzą na temat rynku nieruchomości w Polsce i Europie.

Jest certyfikowaną mentorką. W drodze do akredytacji ukończyła kurs na poziomie Mentor Foundation w Szkole Mentorów Biznesu akredytowanej przez European Mentoring & Coaching Council. Jest członkiem EMCC. Wspiera Stowarzyszenie Top Woman for Women zapewniając wsparcie dla kobiet w trudnej sytuacji zawodowej. Jako mentorka wierzy, iż dzielenie się swoim doświadczeniem to klucz do inspiracji i rozwoju. Jest przekonana, iż każda rozmowa otwiera nowe możliwości i tworzy wyjątkowe szanse.

Posiada różnorodne wykształcenie magisterskie i podyplomowe. Między innymi ukończyła Uniwersytet Warszawski (wydział zarządzania i marketingu) oraz Uniwersytet Jagielloński (religioznawstwo). Takie połączenie daje możliwości wykorzystania umysłu ścisłego i filozofii życia. Filozofii życia, która dodaje głębi i sensu naszym działaniom, inspiruje do ciągłego rozwoju i odkrywania nowych możliwości.