Głosowanie online oraz Short List 2020

Dziękujemy za tak liczne zgłoszenia do konkursu. W tym roku otrzymaliśmy 120 aplikacji konkursowych, najwięcej zgłoszeń dostaliśmy w kategoriach Asset & property management, Best Team oraz Legal advisory services.

4 czerwca 2020 r. odbyło się głosowanie Jury III edycji konkursu Top Woman in Real Estate. Obsługę prawną głosowania sprawowała firma Schonherr.

Głosowanie online:

Jury wybrało od 3 do 5 kandydatek w każdej kategorii na tzw. short listę. Te wszystkie Panie mają teraz szansę walczyć o tytuł Top Woman in Real Estate 2020 – winner of the online voting.

Wygrywa ta kandydatka, która zbierze najwięcej głosów.

Zasady głosowania:

Należy wysłać wiadomość SMS o treści „TOPW.numer_kandydatki” (np. TOPW.55) pod numer +48 789 440 145. Z jednego numeru telefonu głosować można tylko jeden raz na wybraną kandydatkę, nie więcej niż na 3 kandydatki. Kolejne SMS-y nie będą brane pod uwagę. Koszt wysłania wiadomości zgodny z taryfą operatora. Głosowanie trwa do godziny 23:59 6 lipca 2020 r.

W kategorii Top Woman in Real Estate – internet voting, internauci wybierają osobowość ubiegłego roku w branży nieruchomości, w której kryteriami oceny są:

  • rozpoznawalność w branży
  • bycie ekspertem w swojej dziedzinie i branie czynnego udziału w spotkaniach merytorycznych w branży
  • umiejętność dzielenia się wiedzą
  • osiąganie sukcesów zauważalnych przez branżę
  • organizacja działań mających na celu integrację z innymi przedstawicielkami branży,
  • propagowanie idei biznesu opartego o szacunek i równe szanse dla wszystkich pracowników,
  • wdrażanie rozwiązań uwzględniających dobro środowiska naturalnego,
  • wybitne osiągnięcia zawodowe i podejmowanie nowych wyzwań,
  • mentoring i aktywna pomoc innym w rozwiązywaniu problemów,
  • odwaga w prezentowaniu nowych idei i rozwiązań,
  • nieposzlakowana opinia.

Zagłosuj na stronie:

A oto pełna short list 2020:

Serdecznie gratulujemy finalistkom, a pozostałym Paniom życzymy powodzenia w następnym roku.

1. Architecture & design

Magdalena Kieszniewska – Head of Architects – EPP
Karina Konieczny – Menadżer projektu, Architekt prowadzący Apa Wojciechowski
Katarzyna Kozioł – Architekt – Apa Wojciechowski
Ewa Porębska – Redaktor Naczelna – Miesięcznik Architektura-murator
Aleksandra Zentile-Miller – Dyrektor Chapman Taylor International Services Sp. z o.o.

2. Asset & property management

Virginie de Baere – Managing Director – MVGM Property Management Poland Sp. z o.o.
Anna Kaczmarczyk – Dyrektor ds. Zarządzania Nieruchomościami – Echo Investment S.A.
Agnieszka Krzekotowska – partner, dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami – Colliers International
Ewa Parys – Executive Director | Head of Asset Management Central Europe – AEW
Barbara Wójcik – Senior Asset Manager Globalworth

3. Banking & finance

Wioletta Bratoszewska – Dyrektor ds. Finansowania Nieruchomości – HSBC Polska
Karina Szafrańska – Director in Corporate Finance & Valuation – Savills
Anna Tomaszewska – Head of Investment – Capital Park

4. Business development

Joanna Kowalewska – Dyrektor Operacyjna – Axi Immo
Monika Niewczas – Dyrektor Biura Inwestycji – Polski Holding Nieruchomości S.A.
Marlena Szaflarska – Dyrektor ds. Akwizycji – GK MURAPOL
Agnieszka Tarnawa – Dyrektor Obszaru – Skanska S.A.
Sandra Wróblewska – Senior Business Development Manager – Kajima Poland Sp. z o.o.

5. Commercial sales

Anna Galicka-Bieda – partner, dyrektor regionalny Colliers International w Krakowie – Colliers International
Anna Merta – Leasing Director – Retail -Globalworth
Hanna Milczarek – Director Industrial & Logistics, Capital Markets – BNP Paribas Real Estate Poland
Marta Wybrańska – Leasing Director – Avestus Real Estate
Aleksandra Zakrzewska – Business Development Director & Partner – Loco Commercial

6. Green building & sustainability

Anna Banaś – Prezes – St. Pauls Development
Magdalena Błądek – Office Management Department Director – Apsys Polska
Marzena Maj – Dyrektor Handlowa – Smay Sp z o.o
Monika Melaniuk-Kopańska – Lider Projektu Jaśminowy Mokotów – Skanska Residential Development Poland
Anna Rusek – dyr. projektów środowiskowych – Databout Sp. z o.o. (dawniej WYG)

7. HR & employer branding

Magdalena Rapacka-Wojdat – HR Director – Globalworth
Anna Trochim – Talent Development & Employer Branding Manager – Cushman and Wakefield
Izabela Zwęglińska – Head of Human Resources Central & Eastern Europe – BNP Paribas Real Estate Poland

8. Innovation & technology

Aleksandra Chuchro – Prezes Zarządu – Livin Sp.z o.o. Sp.k.
Justyna Kawa – Kontroler biznesowy – Echo Investment S.A.
Anna Szmeja – CEO – Retail Institute

9. Legal advisory services

Agnieszka Pytlas – adwokat/managing Partner – Penteris, Tokaj i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni
Monika Sitowicz – Partner – Dentons
Anna Tomowicz – Wspólnik – Oziemska Tomowicz i Wspólnicy
Joanna Wojnarowska – Partner – Baker McKenzie

10. Marketing & PR

Katarzyna Dorocińska – Communication and Marketing Director – Colliers International
Magdalena Rudzińska-Młynarska – CEO – Avocado Grupa Reklamowa s.j.
Anna Strożek – koordynator ds. komunikacji – Skanska Residential Development Poland
Agnieszka Tomczak-Tuzińska – dyr. marketingu – Apsys Polska

11. Project management

Aleksandra Kucharek – Regional Project Management Director – Panattoni Development Europe
Emila Lange-Cichocka – Lean Manager – Apsys Polska
Małgorzata Madalińska – Senior Consultant – Arup Polska
Anna Malarczyk-Arcidiacono – Project Director – Echo Investment S.A.
Dorota Wieczorek – Project Manager – Vestas Poland Sp. z o.o.

12. Residential sales

Barbara Buczyńska-Jankowska – Specjalista ds. sprzedaży – Echo Investment S.A.
Karolina Guzik – Menadżer sprzedaży – Skanska Residential Development Poland
Marta Pecko-Falkowska – Managing Partner – Partners International
Łucja Rosiak – Sales Director – Tacit Investment
Ilona Stanik – Senior Consultant PRS & Capital Markets – Hamilton International

13. Tax & accounting services

Justyna Bauta-Szostak – partner w MDDP, radca prawny, doradca podatkowy – MDDP
Małgorzata Dankowska – Partner – TPA Poland
Magdalena Różycka – Director Client Services Poland – Vistra Corporate Services Sp. z o.o.
Karolina Stawowska – Partner/ Head of TAX – Wolf Theiss
Sylwia Toczyska – Managing Director -ALTO Accounting/ doradca podatkowy  (dawniej Vistra Corporate Services Sp. z o.o. )

14. Top management

Beata Kokeli – Head of Retail Agency, Partner – Cushman & Wakefield
Magdalena Marcinkowska – Prezes zarządu – Workin Sp. z o.o.
Ewa Parys – Executive Director | Head of Asset Management Central Europe – AEW
Ewa Porębska – Redaktor Naczelna – Miesięcznik Architektura-murator
Barbara Topolska – Country Manager – CPI Property Group Poland

15. Best Team

Colliers International – Dział Zarzadzania Nieruchomosciami
EPP – Zespół Pasażu Grunwaldzkiego
Gleeds Polska – Gleed Polska Sustainability Team
Greenberg Traurig Grzesiak Sp. k. – Zespół Nieruchomości Greenberg
Tacit Investment – High Level Sales Team

16. Pro-women Company

Colliers International
Greenberg Traurig Grzesiak sp.k.
Jones Lang LaSalle Sp. z o.o.
O4 FLOW
Sodexo Polska